Vyhledávání

Možnosti

Statistika

podle pohlaví:
.psů2800 (49%)
.fen2890 (51%)
podle barev:
.černobílá
1568 (28%)
.černobílá s pálením
485 (9%)
.hnědobílá
2428 (43%)
.hnědobílá s pálením
490 (9%)
.nezařazeno
722 (13%)
celkem5693

Detail


Eila od Škrabalky

Obecné informace:


pohlaví:fena
kategorie:
narození:2008-05-17
barva:hnědobílá
ČLP (SPKP):ČLP/ASS/5510
DKK:A/A
FUCO:čistý/clear (by parents)
PRA CORD1:
Klinické vyšetření očí:čistý/clear (2011-04-21)
reg. číslo:521/10
tituly:Veterán šampion CZ, CH D, C.I.E., C.I.B., Grandšampion ČR, Český šampion práce, CH ČR, CH SR, CH PL, JCH ČR, BOB, BOB Junior, Central-Easteuropan Winner, Národní vítěz, Vítěz třídy
zkoušky:PZ, BZ, ZH, KLZ - CACT, VZ, KBZ - CACT, KLZ - CACT
chovatel:Pavel Dohnal (CHS od Škrabalky)
adresa: Veselíčko 260, 751 25
telefon: +420 604 826 815,
email: zuzhra@seznam.cz,
majitel:Petra Golinovská (CHS Bohemia Jewellery)
adresa: Přemyslovců 620/16, Ústí nad Labem
telefon: +420 606 476 442,
email: byk.petra@seznam.cz,



Rodokmen:
otec: Aran od Stroupinského potoka zobrazit rodokmen
matka: Cita od Škrabalky



Výstavy:
datummístotřídavýsledekrozhodčí
2017-02-05 MVP Brno veteránů Výborná 1, BOV O´Donoghue Mary (IRL)
2017-02-04 MVP Brno veteránů Výborná 1, BOV Kašpar Miloš
2017-01-07 NV Brno veteránů Výborná 1, BOV Václavík Miroslav
2014-10-26 Evropská výstava psů Brno otevřená Velmi dobrá Jarmer Sigrid (A)
2014-05-11 KV Humpolec pracovní Výborná 3 Andrzej Stepinski (PL)
2014-05-10 KV Humpolec pracovní Výborná 4 Dusko Piljevič (SRB)
2012-09-08 KV Báč (SR) pracovní Výborná 1, CAC, CC, Klubový vítěz, BIS-II. pracovní pes Herbert Klemann (D)
2011-10-01 Krajská výstava Litoměřice vítězů Výborná 1, Vítěz třídy Libuše Ubrová
2011-09-10 SV Luhačovice pracovní Výborná 1, CAC Jana Janeková (SR)
2011-05-22 MV Litoměřice šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB Herbert Klemann (D)
2011-05-14 MV Bratislava (SR) pracovní Výborná 1, CAC, res.CACIB Petru Muntean (RO)
2011-05-07 KV Kačina pracovní Výborná 4 Marjo Jaakkola (FI)
2011-04-23 MV Dresden (D) šampiónů Výborná 1, Anw.VDH, CAC, CACIB Josef Němec
2011-03-19 MV Katowice (PL) šampiónů Výborná 1, CWC Jean Jaques Dupas (F)
2010-08-01 NV Bremen (D) šampiónů Velmi dobrá 1 Phyllis Poduschka-Aigner (A)
2010-07-31 MV Bremen (D) šampiónů Výborná 2, res.VDH, res.CAC, res.CACIB Rudy Feyaerts (B)
2010-06-13 KV Brno pracovní Výborná 2 Frank W Bjerklund (NOR)
2010-06-12 SV Brno vítězů Výborná 3 Stig Arne Kjellevold (NOR)
2010-05-22 MV Litoměřice šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB Anna Goldfussová
2010-05-16 MV Bratislava (SR) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, Central-Easteuropan Winner, BOB Uroševič Milivoje (SRB)
2010-05-15 MV Bratislava (SR) pracovní Výborná 2, res.CAC, res.CACIB Adamovskaya Elena (RU)
2010-05-01 MV Praha šampiónů Výborná 1, CAC, res.CACIB Ing. Zdeněk Antonovič
2010-04-24 MV Opole (PL) šampiónů Výborná 1, CWC, res.CACIB Shamil Abrakimov (RUS)
2010-04-11 MV Drážďany (D) šampiónů Výborná 1, Anw.VDH Margret Sciba-Farber (DE)
2010-04-10 NV Ostrava vítězů Výborná 1, CAC Dana Smržová
2010-03-27 MV Katowice (PL) šampiónů Výborná 1, CWC Aleksander Skrzyński (PL)
2010-01-09 NV Olomouc pracovní Výborná 1, CAC, Národní vítěz MVDr. Jindra Bendová
2009-11-07 MV Praha pracovní Velmi dobrá 2 Petr Studeník
2009-10-24 MV České Budějovice mezitřída Výborná 1, CAC, res.CACIB Pavel Šulcek
2009-08-29 MV Mladá Boleslav mezitřída Výborná 2, res.CAC Ing. Jaromír Dostál DrSc.
2009-08-16 NV o Memoriał im. Janiny Hejn - Piotrków Trybunalski (PL) mladých Výborná 1, CAJC B.Szczepkowska (PL)
2009-08-16 NV Piotrków Trybunalski (PL) mladých Výborná 1, CAJC, BOB Junior Aurelija Tunkuliene (Litwa)
2009-08-14 KV Báč (SR) mladých Velmi dobrá 4 Jessie Madsen (DK)
2009-06-27 MV Brno mladých Výborná 1, CAJC Anna Goldfussová
2009-06-13 NV Klatovy mladých Výborná 1, CAJC Petr Studeník
2009-05-31 KV Třeboň mladých Velmi dobrá Bob Jackson (UK)
2009-05-30 OV Rokycany mladých Výborná 1, Vítěz třídy Otakar Vondrouš
2009-05-23 MV Litoměřice mladých Výborná 1, CAJC Pavel Šulcek
2009-04-04 NV Ostrava mladých Výborná 1 András Polgár
2009-02-08 MV Brno dorost Velmi nadějná 1 MVDr. Jindřiška Bendová
2009-02-07 MV Brno dorost Nadějná 2 Jana Jašková (SK)



Zkoušky:
datumtypmístocenabody
2014-09-13 MMŠ Memoriál Mileny Štěrbové - Uherské Hradiště III. cena 431 b.
2012-09-16 MMŠ Lipová odvolal pro ind. feny
2011-09-18 SVP Karlovy Vary - Mezirolí I.cena 86 b.
2011-06-12 KBZ Drnek I.cena - CACT 120 b.
2011-06-11 KLZ Drnek I.cena - CACT 344 b.
2010-10-28 KPZ Malešov Odstoupila pro ind. feny
2010-10-23 VZ Chlum, okr.Karlovy Vary I.cena 471 b.
2010-08-14 KSVP Malešov neobstála
2010-06-06 KBZ Malešov neobstála
2010-04-17 KLZ Hošťálková I.cena - CACT 332 b.
2009-11-14 ZH Kostelní Střímelice I.cena 188 b.
2009-10-18 BZ Lovoš I.cena 111 b.
2009-09-19 PZ Míkovice I.cena 252 b.



Potomci:
2016-06-12 otec: Dexbenella Sirius Black (chs: Bohemia Jewellery) 1 + 2
  Quido Bohemia Jewellery pes ČB
  Quinny Bohemia Jewellery fena HB
  Quency Bohemia Jewellery fena ČB-p


2013-06-06 otec: Ian Bohemia Jewellery (chs: Bohemia Jewellery) 4 + 3
  Karlos Bohemia Jewellery pes ČB A/A
  Kenny Bohemia Jewellery pes HB
  Kody Bohemia Jewellery pes HB
  Kerry King Bohemia Jewellery pes ČB
  Kora Bohemia Jewellery fena HB
  Katty Bohemia Jewellery fena HB
  Kukie Bohemia Jewellery fena ČB


2012-03-23 otec: Idol Jack od Stroupinského potoka (chs: Bohemia Jewellery) 2 + 3
  Jason Bohemia Jewellery pes HB A/A
  Jake Bohemia Jewellery pes ČB
  Jasmin Bohemia Jewellery fena HB
  Jessy Bohemia Jewellery fena HB
  Joy Bohemia Jewellery fena ČB-p


copyright © 2009 WICCA / optimalizace PageRank.cz