Vyhledávání

Možnosti

Statistika

podle pohlaví:
.psů3124 (49%)
.fen3232 (51%)
podle barev:
.černobílá
1784 (28%)
.černobílá s pálením
534 (8%)
.hnědobílá
2679 (42%)
.hnědobílá s pálením
533 (8%)
.nezařazeno
829 (13%)
celkem6359

Detail


Azalea of Klamar Garden

Obecné informace:
pohlaví:fena
kategorie:
narození:2005-07-29
barva:hnědobílá
ČLP (SPKP):ČLP/ASS/5165
DKK:B/B
FUCO:čistý/clear (by parents)
PRA CORD1:čistý/clear
Klinické vyšetření očí:čistý/clear (2011/05)
reg. číslo:482/07
tituly:ICH, CH ČR, CH PL, CH SK, JCH ČR, JCH SR, GC for CRUFT show, BOB, 2x BIS pracovní, Best Honour, KV, VSV, CACIB, CAC, CACA, CWC, Anw. Dt. Ch (VDH), Beste Hündin, CAJC
zkoušky:ZV, KZV, PZ, KPZ
chovatel:Markéta Děkánková (CHS of Klamar Garden)
adresa:
telefon: nezadáno,
email: dekankova.m@centrum.cz, galaxycz@seznam.cz
majitel:Nora Čapková (CHS MAKTOOB)
adresa: Práčská 2596/91, 106 00 Praha 10
telefon: +420 736 605 555,
email: nora.capkova@email.cz, maktoobkennel@seznam.cz



Rodokmen:
otec: Picabo`s Blue Hope zobrazit rodokmen
matka: Ciboulette de Syringa



Výstavy:
datummístotřídavýsledekrozhodčí
2012-06-16 KV KCHLS Pardubice Výborná 1 Nicola Calvert (GB)
2012-06-09 KV KASS Praha Výborná 1, Best Honour Ray Smith (GB)
2011-05-07 KV Kačina otevřená Výborná 1, CAC Marjo Jaakkola (FI)
2010-09-26 KV Tulln (A) pracovní Výborná 1, CACA Laurent Pichard (CH)
2010-09-25 MV Tulln (A) pracovní Výborná 1, CACA, res.CACIB Carina Östmann (S)
2010-06-13 KV Brno vítězů Výborná 2, res.CAC Frank W Bjerklund (NOR)
2010-06-12 SV Brno vítězů Výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy Stig Arne Kjellevold (NOR)
2010-01-16 IRA Nürnberg (D) pracovní Výborná 1, CAC-R, CAC(VDH), res.CACIB Henny Kappetijn (D)
2009-10-24 MV České Budějovice šampiónů Výborná 1, CAC Pavel Šulcek
2009-10-11 World Dog Show Bratislava (SR) pracovní Výborná 2, res.CAC Barbara Müller (CH)
2009-09-13 MV Leipzig (D) pracovní Výborná 1, Anw. Dt. Ch (VDH) Erwin Deutscher (A)
2009-09-12 NV Leipzig (D) pracovní Výborná 1, Anw. Dt. Ch (VDH), CAC (Klub), Beste Hündin Henny Kappetijn (D)
2009-08-29 MV Mladá Boleslav šampiónů Výborná 1, CAC, res.CACIB Ing. Jaromír Dostál DrSc.
2009-05-31 KV Třeboň vítězů Výborná 4 Bob Jackson (UK)
2009-05-30 ESA Třeboň vítězů Výborná 2, res.CAC Francis Jackson (UK)
2008-12-07 IHA Wels (A) pracovní Výborná 1, CACA, res.CACIB Jana Janeková (SR)
2008-12-06 IHA Wels (A) pracovní Výborná 1, CACA, res.CACIB Hans Georg Steiner (A)
2008-09-07 SV Brno Žebětín pracovní Výborná 2, res.CAC Helene Björkman (SWE)
2008-08-17 MV Bratislava (SR) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Korózs András (HU)
2008-08-16 MV Bratislava (SR) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB Khomasuridze Revaz (RUS)
2008-08-15 KV Dunajský Klátov (SR) pracovní Výborná 1, CAC, KV, BIS pracovní Maria Jaakkola (FIN)
2008-05-31 KV Konopiště vítězů Výborná 2, res.CAC Frank Whyte (GB)
2008-04-05 IRAS Berlin (D) pracovní Výborná 1, Anw. Dt. Ch (VDH) Alie Bennink-Smies (NL)
2008-03-22 MV Praha šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Miloš Kašpar
2007-09-29 MV Wrocław (PL) šampiónů Výborná 1, CWC, res.CACIB E. Szeliga - Szeremeta (PL)
2007-09-09 KV Brno Žebětín pracovní Výborná 1, CAC Tarja Hovila (FIN)
2007-06-23 MV Brno pracovní Výborná 1, CAC Mgr. Milan Hampl
2007-06-03 SV Nitra (SR) vítězů Výborná 1, CAC, VSV Ing. Zdeněk Antonovič
2007-06-02 MV Nitra (SR) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB Miloš Kašpar
2007-06-01 NV Senec (SR) vítězů Výborná 1, CAC Dušan Paunovič (SLO)
2007-05-26 SV Praha vítězů Výborná 2, res. CAC C.Muirhead (GB), dorost - M.Novák (SR)
2007-05-19 MV Litoměřice pracovní Výborná 1, CAC, CACIB Dana Smržová
2007-05-13 NV Jelenia Góra (PL) pracovní Výborná 1, CWC, BIS pracovní pes Bożena Banasiewicz (PL)
2007-04-28 MV Praha pracovní Výborná 1, CAC, res.CACIB Pavel Šulcek
2007-02-10 MV Brno pracovní Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Dana Smržová
2007-01-13 NV Olomouc pracovní Výborná 1, CAC MVDr. Bendová
2006-12-02 NV Nowa Ruda (PL) pracovní Výborná 1, CWC, NSwR A. Skrzyński (PL)
2006-11-18 MV Praha mezitřída Výborná 1, CAC, res.CACIB Pehar Tino (HR)
2006-11-12 World Dog Show Poznaň (PL) mladých Výborná Rodi Hübental (NOR)
2006-09-24 MV Wroclaw (PL) mladých Výborná 2 Zygmunt Jakubowski (PL)
2006-08-26 KV Praha mladých Výborná 2 Jessie Medsen (DK)
2006-08-20 MV Bratislava (SR) mladých Výborná 1, CAJC Tabo Giovanni Batista (I)
2006-08-19 MV Bratislava (SR) mladých Výborná 1, CAJC Zidar Miroslav (SLO)
2006-07-22 NV Mladá Boleslav mladých Výborná 1, CAJC MVDr. Bendová
2006-06-24 MV Brno mladých Výborná 1, CAJC Dana Smržová
2006-06-04 NV Walbrzych (PL) mladých Výborná 1, CAJC -
2006-05-20 MV Litoměřice mladých Výborná 1, CAJC Klemann (D)
2006-05-14 NV Jelenia Góra (PL) mladých Výborná 1, CAJC, NSwR, BOB Monika Cyperling (PL)
2006-04-29 MV Praha dorost Velmi nadějná MVDr. Ladislav Svatoš
2006-04-22 MV České Budějovice dorost Velmi nadějná Judr. B. Jindřichovský



Zkoušky:
datumtypmístocenabody
2010-00-00 PZ OMS - KH I.cena 249 b.
2007-10-14 KPZ Nové Jirny III.cena 226 b.
2007-04-15 PZ MS Velký Šenov II.cena 240 b.
2006-09-02 KZV Vážany I.cena 184 b.
2006-00-00 ZV OMS - PY I.cena 167 b.



Potomci:
copyright © 2009 WICCA / optimalizace PageRank.cz