Vyhledávání

Možnosti

Statistika

podle pohlaví:
.psů2860 (49%)
.fen2939 (51%)
podle barev:
.černobílá
1602 (28%)
.černobílá s pálením
487 (8%)
.hnědobílá
2473 (43%)
.hnědobílá s pálením
498 (9%)
.nezařazeno
742 (13%)
celkem5802

Návštěvnost


Detail


Acacia of Klamar Garden

Obecné informace:
pohlaví:fena
kategorie:
narození:2005-07-29
barva:hnědobílá
ČLP (SPKP):ČLP/ASS/5164
DKK:A/A
FUCO:čistý/clear (by parents)
PRA CORD1:
Klinické vyšetření očí:čistý/clear (2010/12)
reg. číslo:538/10
tituly:CH ČR, CH PL, BOB, NV, CAC, CWC, CAJC, BOB junior, NSwR, VT, OV
zkoušky:ZV, KPZ - res.CACT
chovatel:Markéta Děkánková (CHS of Klamar Garden)
adresa:
telefon: nezadáno,
email: dekankova.m@centrum.cz, galaxycz@seznam.cz
majitel:Olga Kulhavá (CHS Acatenango )
adresa:
telefon: nezadáno



Rodokmen:
otec: Picabo`s Blue Hope zobrazit rodokmen
matka: Ciboulette de Syringa



Výstavy:
datummístotřídavýsledekrozhodčí
2015-10-03 KV Litoměřice veteránů Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz Ubrová Libuše
2015-06-06 OV Praha veteránů Výborná 1, Vítež třídy Šimek František
2009-07-18 NV Mladá Boleslav vítězů Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)
2009-06-06 Krajská výstava Lysá nad Labem pracovní Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz MB Ing. Jaromír Dostál DrSc.
2009-05-31 KV Třeboň pracovní Výborná 1, CAC Bob Jackson (UK)
2009-05-30 ESA Třeboň pracovní Výborná 1, CAC Francis Jackson (UK)
2009-04-11 Krajská výstava Mladá Boleslav šampiónů Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz,Vítěz MB Ing. Jaromír Dostál DrSc.
2008-05-31 KV Konopiště otevřená Výborná 3 Frank Whyte (GB)
2008-04-26 Krajská výstava Mladá Boleslav pracovní Výborná 1, Vítěz třídy, Krajový výtěz, Vítěz Mladé Boleslavi, BIG-III. Polgár Andráš
2007-09-29 MV Wrocław (PL) pracovní Výborná 1, CWC E. Szeliga - Szeremeta (PL)
2007-09-09 KV Brno Žebětín otevřená Výborná 3 Tarja Hovila (FIN)
2007-09-01 MV Mladá Boleslav pracovní Výborná 1, CAC MVDr. Bendová
2007-07-21 NV Mladá Boleslav pracovní Výborná 2, res.CAC Dana Smržová
2007-06-16 OV Praha - Kunratice mezitřída Výborná 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz Dana Smržová
2007-05-13 NV Jelenia Góra (PL) mezitřída Výborná 1, CWC, NSwR, BOB Bożena Banasiewicz (PL)
2007-04-28 MV Praha mezitřída Výborná 1, CAC Pavel Šulcek
2007-01-13 NV Olomouc mladých Výborná 3 MVDr. Bendová
2006-12-02 NV Nowa Ruda (PL) mezitřída Výborná 1, CWC A. Skrzyński (PL)
2006-11-18 MV Praha mladých Výborná 2 Pehar Tino (HR)
2006-10-07 MV České Budějovice mladých Velmi dobrá 1 Petr Studeník
2006-09-24 MV Wroclaw (PL) mladých Výborná 1, CAJC, BOB junior Zygmunt Jakubowski (PL)
2006-09-02 MV Mladá Boleslav mladých Výborná 1, CAJC Miloš Kašpar
2006-08-26 KV Praha mladých Výborná Jessie Medsen (DK)
2006-06-17 OV Praha mladých Výborná 2 Dana Smržová



Zkoušky:
datumtypmístocenabody
2009-10-28 KPZ Malešov II. I.cena - res.CACT 227 b.
2007-05-26 ZV Předměřice I.cena 181 b.



Potomci:
copyright © 2009 WICCA / optimalizace PageRank.cz