Detail
Eila od Škrabalky |
|
Universal information:
|
sex: | bitch |
category: | ||
born: | 2008-05-17 | |
colour: | liver-white | |
reg Nr.: | ČLP/ASS/5510 | |
HD: | A/A | |
FUCO: | čistý/clear (by parents) | |
PRA CORD1: | ||
Ophthal proof: | čistý/clear (2011-04-21) | |
stud Nr: | 521/10 | |
title: | Veterán šampion CZ, CH D, C.I.E., C.I.B., Grandšampion ČR, Český šampion práce, CH ČR, CH SR, CH PL, JCH ČR, BOB, BOB Junior, Central-Easteuropan Winner, Národní vítěz, Vítěz třídy | |
field trials: | PZ, BZ, ZH, KLZ - CACT, VZ, KBZ - CACT, KLZ - CACT | |
breeder: | Pavel Dohnal (CHS od Škrabalky) address: Veselíčko 260, 751 25 phone: +420 604 826 815, email: zuzhra@seznam.cz, | |
owner: | Petra Golinovská (CHS Bohemia Jewellery) address: Přemyslovců 620/16, Ústí nad Labem phone: +420 606 476 442, email: byk.petra@seznam.cz, |
/tr>
Pedigree:
sir: | Aran od Stroupinského potoka | detail of pedigree |
dam: | Cita od Škrabalky |
Shows:
date | place | class | result | judge |
---|---|---|---|---|
2017-02-05 | MVP Brno | veteran | Výborná 1, BOV | O´Donoghue Mary (IRL) |
2017-02-04 | MVP Brno | veteran | Výborná 1, BOV | Kašpar Miloš |
2017-01-07 | NV Brno | veteran | Výborná 1, BOV | Václavík Miroslav |
2014-10-26 | Evropská výstava psů Brno | open | Velmi dobrá | Jarmer Sigrid (A) |
2014-05-11 | KV Humpolec | working | Výborná 3 | Andrzej Stepinski (PL) |
2014-05-10 | KV Humpolec | working | Výborná 4 | Dusko Piljevič (SRB) |
2012-09-08 | KV Báč (SR) | working | Výborná 1, CAC, CC, Klubový vítěz, BIS-II. pracovní pes | Herbert Klemann (D) |
2011-10-01 | Krajská výstava Litoměřice | winner | Výborná 1, Vítěz třídy | Libuše Ubrová |
2011-09-10 | SV Luhačovice | working | Výborná 1, CAC | Jana Janeková (SR) |
2011-05-22 | MV Litoměřice | champion | Výborná 1, CAC, CACIB | Herbert Klemann (D) |
2011-05-14 | MV Bratislava (SR) | working | Výborná 1, CAC, res.CACIB | Petru Muntean (RO) |
2011-05-07 | KV Kačina | working | Výborná 4 | Marjo Jaakkola (FI) |
2011-04-23 | MV Dresden (D) | champion | Výborná 1, Anw.VDH, CAC, CACIB | Josef Němec |
2011-03-19 | MV Katowice (PL) | champion | Výborná 1, CWC | Jean Jaques Dupas (F) |
2010-08-01 | NV Bremen (D) | champion | Velmi dobrá 1 | Phyllis Poduschka-Aigner (A) |
2010-07-31 | MV Bremen (D) | champion | Výborná 2, res.VDH, res.CAC, res.CACIB | Rudy Feyaerts (B) |
2010-06-13 | KV Brno | working | Výborná 2 | Frank W Bjerklund (NOR) |
2010-06-12 | SV Brno | winner | Výborná 3 | Stig Arne Kjellevold (NOR) |
2010-05-22 | MV Litoměřice | champion | Výborná 1, CAC, CACIB | Anna Goldfussová |
2010-05-16 | MV Bratislava (SR) | champion | Výborná 1, CAC, CACIB, Central-Easteuropan Winner, BOB | Uroševič Milivoje (SRB) |
2010-05-15 | MV Bratislava (SR) | working | Výborná 2, res.CAC, res.CACIB | Adamovskaya Elena (RU) |
2010-05-01 | MV Praha | champion | Výborná 1, CAC, res.CACIB | Ing. Zdeněk Antonovič |
2010-04-24 | MV Opole (PL) | champion | Výborná 1, CWC, res.CACIB | Shamil Abrakimov (RUS) |
2010-04-11 | MV Drážďany (D) | champion | Výborná 1, Anw.VDH | Margret Sciba-Farber (DE) |
2010-04-10 | NV Ostrava | winner | Výborná 1, CAC | Dana Smržová |
2010-03-27 | MV Katowice (PL) | champion | Výborná 1, CWC | Aleksander Skrzyński (PL) |
2010-01-09 | NV Olomouc | working | Výborná 1, CAC, Národní vítěz | MVDr. Jindra Bendová |
2009-11-07 | MV Praha | working | Velmi dobrá 2 | Petr Studeník |
2009-10-24 | MV České Budějovice | intermediary | Výborná 1, CAC, res.CACIB | Pavel Šulcek |
2009-08-29 | MV Mladá Boleslav | intermediary | Výborná 2, res.CAC | Ing. Jaromír Dostál DrSc. |
2009-08-16 | NV o Memoriał im. Janiny Hejn - Piotrków Trybunalski (PL) | junior | Výborná 1, CAJC | B.Szczepkowska (PL) |
2009-08-16 | NV Piotrków Trybunalski (PL) | junior | Výborná 1, CAJC, BOB Junior | Aurelija Tunkuliene (Litwa) |
2009-08-14 | KV Báč (SR) | junior | Velmi dobrá 4 | Jessie Madsen (DK) |
2009-06-27 | MV Brno | junior | Výborná 1, CAJC | Anna Goldfussová |
2009-06-13 | NV Klatovy | junior | Výborná 1, CAJC | Petr Studeník |
2009-05-31 | KV Třeboň | junior | Velmi dobrá | Bob Jackson (UK) |
2009-05-30 | OV Rokycany | junior | Výborná 1, Vítěz třídy | Otakar Vondrouš |
2009-05-23 | MV Litoměřice | junior | Výborná 1, CAJC | Pavel Šulcek |
2009-04-04 | NV Ostrava | junior | Výborná 1 | András Polgár |
2009-02-08 | MV Brno | puppy | Velmi nadějná 1 | MVDr. Jindřiška Bendová |
2009-02-07 | MV Brno | puppy | Nadějná 2 | Jana Jašková (SK) |
Fields trial:
date | type | place | price | points |
---|---|---|---|---|
2014-09-13 | MMŠ | Memoriál Mileny Štěrbové - Uherské Hradiště | III. cena | 431 b. |
2012-09-16 | MMŠ | Lipová | odvolal pro ind. feny | |
2011-09-18 | SVP | Karlovy Vary - Mezirolí | I.cena | 86 b. |
2011-06-12 | KBZ | Drnek | I.cena - CACT | 120 b. |
2011-06-11 | KLZ | Drnek | I.cena - CACT | 344 b. |
2010-10-28 | KPZ | Malešov | Odstoupila pro ind. feny | |
2010-10-23 | VZ | Chlum, okr.Karlovy Vary | I.cena | 471 b. |
2010-08-14 | KSVP | Malešov | neobstála | |
2010-06-06 | KBZ | Malešov | neobstála | |
2010-04-17 | KLZ | Hošťálková | I.cena - CACT | 332 b. |
2009-11-14 | ZH | Kostelní Střímelice | I.cena | 188 b. |
2009-10-18 | BZ | Lovoš | I.cena | 111 b. |
2009-09-19 | PZ | Míkovice | I.cena | 252 b. |
Litters and offspring:
2016-06-12 | sir: Dexbenella Sirius Black (kennel: Bohemia Jewellery) | 1 + 2 |
Quido Bohemia Jewellery | male | BW | ||
Quinny Bohemia Jewellery | bitch | LW | ||
Quency Bohemia Jewellery | bitch | BW-t |
2013-06-06 | sir: Ian Bohemia Jewellery (kennel: Bohemia Jewellery) | 4 + 3 |
Karlos Bohemia Jewellery | male | BW | A/A | |
Kenny Bohemia Jewellery | male | LW | ||
Kody Bohemia Jewellery | male | LW | ||
Kerry King Bohemia Jewellery | male | BW | ||
Kora Bohemia Jewellery | bitch | LW | ||
Katty Bohemia Jewellery | bitch | LW | ||
Kukie Bohemia Jewellery | bitch | BW |
2012-03-23 | sir: Idol Jack od Stroupinského potoka (kennel: Bohemia Jewellery) | 2 + 3 |
Jason Bohemia Jewellery | male | LW | A/A | |
Jake Bohemia Jewellery | male | BW | ||
Jasmin Bohemia Jewellery | bitch | LW | ||
Jessy Bohemia Jewellery | bitch | LW | ||
Joy Bohemia Jewellery | bitch | BW-t |