Detail
Ruthless Vuiton z Zaglebia |
|
Universal information:
|
sex: | male |
category: | stud (reg.KASS) | |
born: | 2009-02-16 | |
colour: | black-white | |
reg Nr.: | ČLP/ASS/5758 | |
HD: | D/D | |
FUCO: | čistý/clear (Genomia) | |
PRA CORD1: | ||
Ophthal proof: | ||
stud Nr: | P009/12 | |
title: | C.I.E., Grandšampion ČR, CH ČR, CH PL, BOB, BOB Junior, NPwR, Nejlepší mladý plemene, CAJC, Krajský vítěz, Vítěz třídy | |
field trials: | ZV | |
breeder: | Zygmunt Stelmach address: Bobrowniki, Poland phone: nezadáno | |
owner: | Petr Kohnert address: Kostelní 81/c, Kravaře phone: nezadáno, email: Kohnertovi@seznam.cz, |
/tr>
Pedigree:
sir: | Foxup Fine Blend | detail of pedigree |
dam: | Lorelai Ruthless |
Shows:
date | place | class | result | judge |
---|---|---|---|---|
2013-02-02 | MV Brno | champion | Výborný 3 | Stig Arne Kjellevold (NOR) |
2012-10-14 | NV Zabrze (PL) | working | Výborný 1, CWC, NPwR | Andrzej Stepinski (PL) |
2012-10-07 | NV Rybnik (PL) | working | Výborný 1, CWC, NPwR, BOB, BIS Working IV. | Stanislaw Ablamowicz (PL) |
2012-10-06 | NV Rybnik (PL) | working | Výborný 1, CWC | - |
2012-09-29 | NV Brno | winner | Výborný 1, CAC | Jindřiška Bendová |
2012-07-29 | NV Bedzin (PL) | working | Výborný 1, CWC | Colette Muldoon |
2012-06-23 | MV Brno | champion | Výborný 1, CAC | Andrzej Stepinski (PL) |
2012-06-16 | KV KCHLS Pardubice | winner | Výborný 3 | Nicola Calvert (GB) |
2012-06-10 | NV Racibórz (PL) | champion | Výborný 1, CWC, NPwR | Ivan Vasiljevic (SRB) |
2012-05-27 | MV Komárom (H) | champion | Výborný 1, CAC, CACIB | Petik Zsuzsanna (H) |
2012-05-26 | MV Komárom (H) | champion | Výborný 1, CAC, CACIB, BOB | Herbert Klemann (D) |
2012-05-05 | MV Praha | champion | Výborný 1 | Wojciech Burski (PL) |
2012-04-28 | SV KASS Klokočůvek | winner | Výborný 4 | Marie Merchant (AUS) |
2012-04-14 | NV Ostrava | winner | Výborný 1, CAC | Jarmila Jindřichovská |
2012-03-25 | MV Nitra (SR) | working | Výborný 1, CAC, res.CACIB | Szilágyi Judit (H) |
2012-03-24 | MV Nitra (SR) | champion | Výborný 1, CAC, CACIB | Miroslav Stanovský (SR) |
2012-03-17 | MV Katowice (PL) | champion | Výborný 1, CWC | Krystyna Opara (PL) |
2012-02-05 | MV Brno | working | Výborný 2 | F. Jackson (GB) |
2012-02-04 | MV Brno | working | Výborný 1, CAC | B. Jackson (GB) |
2011-12-10 | Adventní výstava KASS | winner | Výborný 3 | Gareth Lawler (GB) |
2011-10-09 | NV Zabrze (PL) | open | Výborný 1, CWC, NPwR | Anna Samocka (PL) |
2011-10-02 | NV Rybnik (PL) | open | Výborný 1, CWC, NPwR, BOB, BIG-II. | p. Skezynski (PL) |
2011-09-24 | MV Wroclaw (PL) | open | Výborný 1, CWC, CACIB, BOB | Miroslav Václavík |
2011-09-17 | NV Brno | open | Výborný 1, CAC, Národní vítěz | Pavel Šulcek |
2011-09-10 | SV Luhačovice | open | Výborný 2 | Jana Janeková (SR) |
2011-09-04 | Krajská výstava Dolní Benešov | open | Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2. Nejlepší jedinec výstavy | Miroslav Václavík |
2011-07-30 | KV KASS Klokočůvek | open | Výborný | Trudy Topliss (GB) |
2011-07-24 | NV Będzin (PL) | open | Výborný 1, CWC, NPwR, BOB | Dagmara Tośta (PL) |
2011-07-03 | NV Bielsko-Biala (PL) | open | Výborný 1, CWC, NPwR, BOB | Eugenia Fengler (PL) |
2011-06-12 | NV Racibórz (PL) | open | Výborný 1, CWC, NPwR | Stanisław Firlik (PL) |
2011-05-01 | MV Opole (PL) | open | Výborný 1, CWC, CACIB | Aleksander Skrzyński (PL) |
2011-03-19 | MV Katowice (PL) | open | Velmi dobrý 1 | Jean Jaques Dupas (F) |
2011-01-08 | NV Olomouc | intermediary | Velmi dobrý 2 | Ing. Štefan Štefík (SR) |
2010-11-20 | MV Nitra (SR) | intermediary | Výborný | Bala Karlo (SRB) |
2010-10-03 | NV Rybnik (PL) | intermediary | Výborný 1, CWC | Zygmunt Jakubowski (PL) |
2010-10-02 | NV Rybnik (PL) | intermediary | Výborný 1, CWC, NPwR, BOB | Elżbieta Sobieszczańska (PL) |
2010-09-12 | Krajská výstava Dolní Benešov | intermediary | Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz | Miroslav Václavík |
2010-07-04 | NV Bialsko Biala (PL) | junior | Výborný 1, CAJC | Jadwiga Konkiel (PL) |
2010-06-19 | MV Brno | junior | Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene, BOB | Josef Němec |
2010-06-13 | NV Racibórz (PL) | junior | Výborný 1, CAJC, BOB Junior, BOB | Anna Bogucka (PL) |
2010-05-08 | Krajská výstava Hlučín | junior | Výborný 1, Vítěz třídy | Miroslav Stanovský |
2010-04-10 | NV Ostrava | junior | Výborný 3 | Dana Smržová |
Fields trial:
date | type | place | price | points |
---|---|---|---|---|
2011-10-22 | ZV | MS Ostříž Ludgeřovice | III.cena | 134 b. |
Litters and offspring: