Plán výstav:
Plán klubových KASS, mezinárodních a národních výstav 2022 - ČRPlán oblastních a krajských výstav 2022 - ČR
Plán světových a evropských výstav
Výsledky CRUFTS:
CRUFTS 2013 |
CRUFTS 2006 |
Vyhledávání výstav:
Výsledky výstav:
>> celá databáze <<Datum | Název | Rozhodčí | ||
---|---|---|---|---|
  | 2024-02-03 | MV Graz (AT) | Sascha Paduch (DE) | Detail |
  | 2023-12-01 | MV Wels (AT) | Lenka Frnčová | Detail |
  | 2023-10-28 | MV Bratislava (SK) | Jana Vallová (SK) | Detail |
  | 2023-10-08 | NV Gliwice (PL) | Tomasz Sitkiewicz (PL) | Detail |
  | 2023-10-07 | NV Gliwice (PL) | Helle Dan (DK) | Detail |
  | 2023-09-24 | NV Vasszécseny (HU) | Franjo Kovacev (HR) | Detail |
  | 2023-09-23 | NV Vasszécseny (HU) | Štefan Šinko(SLO) | Detail |
  | 2023-08-20 | MVP Bratislava (SK) | Piskaj Vlado (SK) | Detail |
  | 2023-08-19 | MVP Bratislava (SK) | Pawel Osak (PL) | Detail |
  | 2023-08-18 | MVP Bratislava (SK) | Kristína Vaníčková (CZ) | Detail |
  | 2023-08-05 | Vienna Spaniel Show (AT) | Stig Arne Kjellevold (NOR) | Detail |
  | 2023-07-02 | MV Wisla(PL) | Monika Parasyn (PL) | Detail |
  | 2023-06-18 | KV Styria(AT) | Rafaela Eitel (DE) | Detail |
  | 2023-06-11 | MV Nitra (SK) | Ohlsson Joakim, SE | Detail |
  | 2023-06-10 | MV Nitra (SK) | Swietoń Magdalena, PL | Detail |
  | 2023-06-09 | MV Nitra (SK) | Manola Poggesi (IT) | Detail |
  | 2023-05-20 | KV KCHPS Vinične (SK) | Alenka Pokorn (Sl) | Detail |
  | 2023-04-16 | NV Zakrzów (PL) | Pawel Osak (PL) | Detail |
  | 2023-04-01 | NV Czestochova (PL) | Arkadiusz Godula (PL) | Detail |
  | 2023-03-19 | Unterpremstätten (AT) | Daila Rocchi (HR) | Detail |
  | 2023-03-18 | MV Graz (AT) | Guenther Ehrenreich (AT) | Detail |
  | 2023-02-26 | MV Rijeka (HR) | Buratti Pierluigi (IT) | Detail |
  | 2023-02-25 | MV Rijeka (HR) | Asnagi Ferdinando (IT) | Detail |
  | 2023-02-18 | MV Nitra (SK) | Vítková Viera (SK) | Detail |
  | 2023-02-17 | MV Nitra (SK) | Piskaj Vlado (SK) | Detail |
  | 2022-11-27 | MV Bratislava (SK) | Opris Roxana (RO) | Detail |
  | 2022-11-26 | MV Bratislava (SK) | Jakkel Tamas (HU) | Detail |
  | 2022-11-25 | MV Bratislava (SK) | Vaníčková Kristína | Detail |
  | 2022-10-30 | NV Dunajvaros (HU) | Orsolya Vig (HU) | Detail |
  | 2022-10-02 | NV Tiszarvirag (HU) | Beke Judith (HU) | Detail |
  | 2022-09-04 | MV Zakopane (PL) | Krasowska Salomon Isabela (PL) | Detail |
  | 2022-08-28 | MV Szekesfehervar (HU) | Harsanyi Peter (HU) | Detail |
  | 2022-08-28 | MV Rybnik (PL) | Tomasz Slawik (PL) | Detail |
  | 2022-08-27 | MV Szekesfehervar (HU) | Orcsik Istvan (HU) | Detail |
  | 2022-07-31 | MV Split | Cathy Delmar (IE) | Detail |
  | 2022-07-30 | NV Split | Timothy Thomas (AU) | Detail |
  | 2022-07-29 | MV Split | Tino Pehar (HR) | Detail |
  | 2022-07-28 | NV Split | Tatjana Urek (SI) | Detail |
  | 2022-07-08 | MV Nitra (SK) | Konderla Zofija (PL) | Detail |
  | 2022-07-02 | MVP Wisla (PL) | Tomasz Slawik (PL) | Detail |
  | 2022-05-08 | MV Nitra | Heldová Soňa | Detail |
  | 2022-05-07 | MV Nitra | Voláriková Linda (SK) | Detail |
  | 2022-05-06 | MV Nitra | Řehánek Petr | Detail |
  | 2022-05-05 | MV Nitra | Vítková Viera | Detail |
  | 2022-04-03 | MV Nitra (SK) | Fintorová Ludmila (SK) | Detail |
  | 2022-04-02 | MV Nitra (SK) | Jursa Josef (SK) | Detail |
  | 2022-04-01 | Elite puppy show Nitra (SK) | Vondrouš Otakar | Detail |
  | 2022-04-01 | Junior trophy Show Nitra (SK) | Lászlo Erdos (HU) | Detail |
  | 2022-03-20 | KV KCHPS Vinične (SK) | Mostura Mauro (IT) | Detail |
  | 2022-03-19 | SV KCHPS Vinične (SK) | Voláriková Linda (SK) | Detail |
  | 2021-12-30 | Speciální výstava španělů při EDS (HU) | Madsen B. Vibe | Detail |
  | 2021-11-12 | MV Tulln (A) | Wonisch Gunter (AUT) | Detail |
  | 2021-10-30 | MV Bratislava (SK) | Piskay Vladimír (SK) | Detail |
  | 2021-10-24 | MV Salzburg (A) | Weselik-Priessl Elisabeth (A) | Detail |
  | 2021-10-23 | MV Salzburg (A) | Urosevic Milivoje (SRB) | Detail |
  | 2021-09-26 | MV Komarom (HU) | Laszlo Erdos (HU) | Detail |
  | 2021-09-25 | MV Nitra (SK) | Vaníčková Kristína | Detail |
  | 2021-09-24 | MV Komarom (HU) | Levente Miklos (HU) | Detail |
  | 2021-08-29 | MV Rybník (PL) | Kawecka Jolanta (PL) | Detail |
  | 2021-08-22 | MV Bratislava (SK) | Matyáš Jaroslav | Detail |
  | 2021-08-21 | MV Bratislava (SK) | Felszekyová Eva (SK) | Detail |
  | 2021-08-20 | MV Bratislava (SK) | Beke Judit (HU) | Detail |
  | 2021-07-18 | KV KCHPS Velké Ulany (SK) | Beke Judith (HU) | Detail |
  | 2021-07-11 | MV Nitra (SK) | Javor Davor (HR) | Detail |
  | 2021-07-10 | MV Nitra (SK) | Heikkinen-Lehkonen Paula (FI) | Detail |
  | 2021-07-09 | MV Nitra (SK) | Heldová Soňa (SK) | Detail |
  | 2021-07-08 | MV Nitra | Mladenovič Miča (RS) | Detail |
  | 2021-06-06 | MV Komárom (HU) | Slawik Tomasz (PL) | Detail |
  | 2021-06-05 | MV Komárom (HU) | László Erdos (HU) | Detail |
  | 2020-09-20 | MV Nitra (SK) | Vaníčková Kristína | Detail |
  | 2020-09-19 | MV Nitra (SK) | Beke Judit (HU) | Detail |
  | 2020-09-18 | MV Nitra (SK) | Jursa Josef (SK) | Detail |
  | 2020-09-17 | MV Nitra (SK) | Heldová Soňa (SK) | Detail |
  | 2020-09-15 | OV Velké Úlany (SK) | Polgár Andráš | Detail |
  | 2020-07-26 | KV KCHPS SK Budča (SK) | Felszeghyová Eva (SK) | Detail |
  | 2020-07-19 | MV Nitra (SK) | Janeková Jana (SK) | Detail |
  | 2020-07-18 | MV Nitra (SK) | Felszeghyová Eva (SK) | Detail |
  | 2020-07-17 | MV Nitra (SK) | Kanás Robert (SK) | Detail |
  | 2020-02-08 | MV Katowice (PL) | Kalvo Kriis (EST) | Detail |
  | 2020-01-26 | MV Nitra (SK) | Havelka Tibor (SK) | Detail |
  | 2020-01-25 | MV Nitra (SK) | Tesics Gyorgy (HU) | Detail |
  | 2020-01-24 | MV Nitra (SK) | Felszeghyová Eva | Detail |
  | 2019-10-27 | MV Bratislava (SK) | Jursa Josef (SK) | Detail |
  | 2019-10-26 | MV Bratislava (SK) | Heldová Soňa (SK) | Detail |
  | 2019-10-25 | MV Bratislava (SK) | Lovenkjaer Svend (DK) | Detail |
  | 2019-09-28 | MV Wroclaw (PL) | Hudono Andi (ID) | Detail |
  | 2019-09-15 | NV Rybnik (Pl) | Ablamowicz Stanislaw (PL) | Detail |
  | 2019-09-14 | LGS Wien (AUT) | Daniels Christina (SWE) | Detail |
  | 2019-09-01 | MV Rybnik (PL) | Ablamowicz Stanislaw (PL) | Detail |
  | 2019-08-18 | MV Bratislava (SK) | Felszéghyová Eva (SK) | Detail |
  | 2019-08-17 | MV Bratislava (SK) | Kašpar Miloš | Detail |
  | 2019-08-04 | MV Zakopane (PL) | Elżbieta Chwalibóg (PL) | Detail |
  | 2019-07-13 | MV Oberwart (AUT) | Blaha Monika (AUT) | Detail |
  | 2019-06-15 | MV Wels (AUT) | Siegrid Jarmer (AUT) | Detail |
  | 2019-06-14 | Evropská výstava psů Wels (AUT) | Armstrong Moray (UK) | Detail |
  | 2019-06-09 | MV Nitra (SK) | Pichard Laurent (CH) | Detail |
  | 2019-06-08 | MV Nitra (SK) | Doval Sanchez Jose Miguel (ES) | Detail |
  | 2019-06-07 | MV Nitra (SK) | Fintorová Ludmila (SK) | Detail |
  | 2019-05-18 | KV KCHPS Kamenný Mlýn Vajarský (SK) | Klemann Herbert (DE) | Detail |
  | 2019-05-11 | MV Wieselburg (AUT) | Janeková Jana (SK) | Detail |
  | 2019-05-05 | MV Lučenec (SK) | Balogh Zsuzsanna (HU) | Detail |
  | 2019-05-04 | MV Lučenec (SK) | Stanovský Miroslav (SK) | Detail |
  | 2019-04-20 | MV Debrecen (HU) | Lakodi Szaba Zsolt (RO) | Detail |
  | 2019-03-30 | MV Salzburg (AUT) | Juutilainen Saija (FIN) | Detail |
  | 2019-03-20 | Unterpremstätten | Daila Rocchi | Detail |
  | 2019-03-10 | KSS Graz (AUT) | Tuus Va Adrichem Boogaert-Kwint (NLD) | Detail |
  | 2019-03-09 | MV Graz (AUT) | Pokorn Alenka (SVN) | Detail |
  | 2019-02-09 | MV Katowice (PL) | Kane Frank (UK) | Detail |
  | 2019-01-27 | MV Nitra (SK) | Janek Jana (SK) | Detail |
  | 2019-01-26 | MV Nitra (SK) | Voláriková Linda (SK) | Detail |
  | 2019-01-25 | MV Nitra (SK) | Havelka Tibor (SK) | Detail |
  | 2018-12-09 | MV Wels (AUT) | Tomasic Mateja (SVN) | Detail |
  | 2018-12-08 | IHA Wels (AUT) | Wonisch Gunther (AUT) | Detail |
  | 2018-10-28 | MV Bratislava (SK) | Draganescu Marian (RO) | Detail |
  | 2018-10-27 | MV Bratislava (SK) | Weron Grzegorz (PL) | Detail |
  | 2018-10-26 | MV Bratislava (SK) | Kalvo Kriisk (EST) | Detail |
  | 2018-10-11 | Evropská výstava Varšava (PL) | Paulsen Einar (DK) | Detail |
  | 2018-10-06 | SV KCHPS Košice (SK) | Detail | |
  | 2018-09-30 | MV Tulln (A) | Piljevič Duško (SRB) | Detail |
  | 2018-09-29 | MV Tulln (A) | Bjorkman Helene (SWE) | Detail |
  | 2018-08-19 | MV Bratislava (SK) | Kanás Róbert (SK) | Detail |
  | 2018-08-18 | MV Bratislava (SK) | Vítková Viera (SK) | Detail |
  | 2018-08-18 | MV Innsbruck (A) | Maissen-Jarisch Heliane (A) | Detail |
  | 2018-08-15 | KSS Zeillern (A) | Gorman Kathy (UK) | Detail |
  | 2018-07-15 | MV Szombateley | Brankovic Zoran (SRB) | Detail |
  | 2018-07-14 | MV Oberwart | Maria -Luise Doppelreitr (A) | Detail |
  | 2018-06-23 | OV Gabčíkovo (SK) | Janeková Jana (SK) | Detail |
  | 2018-06-11 | MV Nitra (SK) | Homem De Mello José (PT) | Detail |
  | 2018-06-10 | MV Klagenfurt (A) | Natasa Davidovic (SRB) | Detail |
  | 2018-06-10 | MV Nitra (SK) | Tesics Gyorggy (HU) | Detail |
  | 2018-06-09 | MV Klagenfurt (A) | Francesco Cochetti (I) | Detail |
  | 2018-06-09 | MV Nitra (SK) | Di Carlo Riccardo (I) | Detail |
  | 2018-05-19 | KV KCHPS Pezinok (SK) | Graham Tom (UK) | Detail |
  | 2018-05-13 | MV Lučenec (SK) | Ridarčíková Gabriela (SK) | Detail |
  | 2018-05-12 | MV Lučenec (SK) | Beke Judith (HU) | Detail |
  | 2018-05-12 | MV Wieselburg (A) | Felszeghyova Eva (SK) | Detail |
  | 2018-04-28 | NV Mosonmagyarovar | Janeková Jana (SK) | Detail |
  | 2018-04-08 | MV Nitra (SK) | Navarro Guisado Carmen (ES) | Detail |
  | 2018-04-07 | MV Nitra (SK) | Jílková Zdena | Detail |
  | 2018-04-07 | MV Salzburg (A) | Mach Lisbeth (CH) | Detail |
  | 2018-04-04 | LGS Graz (A) | Attila Czegledi (HUN) | Detail |
  | 2018-04-03 | MV Graz (A) | Marko Bubalo (HR) | Detail |
  | 2018-03-20 | Graz | Guenther Eherenreich | Detail |
  | 2018-02-18 | NV Bratislava (SK) | Ridarčiková Gabriela (SK) | Detail |
  | 2018-02-16 | MV Budapešť (HU) | Umana William Rodriguez (CR) | Detail |
  | 2018-02-15 | MV Budapešť (HU) | Jos De Cuyper ( BE) | Detail |
  | 2018-02-11 | MV Nitra | Felszéghyová Eva (SK) | Detail |
  | 2018-02-10 | MV Nitra | Kašpar Miloš | Detail |
  | 2017-12-10 | MV Nitra (SK) | Vondrouš Otakar | Detail |
  | 2017-12-09 | MV Nitra (SK) | Radu Daniela (RU) | Detail |
  | 2017-11-09 | WDS Leipzig | Skalin Bo (SWE) | Detail |
  | 2017-10-01 | MV Tulln (A) | Kadike- Skadina Rita (LVA) | Detail |
  | 2017-09-30 | MV Tulln (A) | Marcus Anita (HU) | Detail |
  | 2017-09-17 | MV Nitra (SK) | De Cuyper-Bosemans Viviane (BE) | Detail |
  | 2017-09-16 | MV Nitra (SK) | De Satiago Rafael (PR) | Detail |
  | 2017-09-10 | OV Pezinok (SK) | Guenter Wonisch(AT) | Detail |
  | 2017-09-09 | KV KCHPS Báč | Hampl Milan | Detail |
  | 2017-09-03 | KV ÖJSpK Zeillern (A) | Kašpar Miloš | Detail |
  | 2017-08-26 | OV Malacky (SK) | Havelka Tibor (SK) | Detail |
  | 2017-08-20 | MV Bratislava (SK) | Šromaz Duško (RS) | Detail |
  | 2017-08-19 | MV Bratislava (SK) | Stanovský Miroslav (SK) | Detail |
  | 2017-06-30 | SV KCHPS Košice (SK) | Matyáš Jaroslav (SK) | Detail |
  | 2017-04-08 | MV Salzburg | Pichard Laurent (CH) | Detail |
  | 2017-04-02 | MVP Bratislava (SK) | Kašpar Miloš | Detail |
  | 2017-04-01 | MVP Bratislava (SK) | Marian Pawel (PL) | Detail |
  | 2017-02-26 | NV Lublin (PL) | Burski Wojciech (PL) | Detail |
  | 2017-02-25 | SESSS Open | Lillie John | Detail |
  | 2017-02-19 | NV Bratislava (SK) | Kanás Robert (SK) | Detail |
  | 2017-01-15 | MVP Nitra (SK) | Felszéghyová Eva | Detail |
  | 2017-01-14 | MVP Nitra (SK) | Šulcek Pavel | Detail |
  | 2016-12-11 | MVP Wels (A) | Malkmus Vanessa (D) | Detail |
  | 2016-12-10 | MVP Wels (A) | Studeník Petr | Detail |
  | 2016-12-04 | MVP Nitra (SK) | Alessandro Zeppi (IT) | Detail |
  | 2016-12-03 | MVP Nitra (SK) | Voláriková Linda (SK) | Detail |
  | 2016-12-02 | NV Swiebodzice (PL) | Tibor Havelka (SK) | Detail |
  | 2016-11-27 | KV Bydgoszcz (PL) | Šulcek Pavel | Detail |
  | 2016-11-07 | MVP Bratislava (SK) | Vítková Viera (SK) | Detail |
  | 2016-11-06 | MVP Bratislava (SK) | Berge F. Karl (NO) | Detail |
  | 2016-09-03 | KV KCHPS Báč (SK) | Bexon Chris (UK) | Detail |
  | 2016-08-26 | Evropská výstava psů Brusel | Siil Inga (EST) | Detail |
  | 2016-08-21 | MVP Bratislava | Janeková Jana (SK) | Detail |
  | 2016-08-20 | MVP Bratislava | Fintorová Ĺudmila (SK) | Detail |
  | 2016-08-14 | MVP Innsbruck (A) | Wieremiejczyk Malgorzata (PL) | Detail |
  | 2016-07-03 | MVP Velká Ida (SK) | Piskay Vladimír (SK) | Detail |
  | 2016-07-02 | NV Velka Ida (SK) | Vítková Viera (SK) | Detail |
  | 2016-06-18 | MVP Klagenfurt (A) | Summer Kurt (A) | Detail |
  | 2016-06-12 | NV Raciborz | Frnčová Lenka | Detail |
  | 2016-06-12 | MVP Nitra | Ahrens Hana (AT) | Detail |
  | 2016-06-11 | MVP Nitra | Witkowská Dorota | Detail |
  | 2016-06-10 | NV Nitra | Paunovič Dušan (SRB) | Detail |
  | 2016-05-08 | MV Lučenec (SK) | Voláriková Linda (SK) | Detail |
  | 2016-05-07 | NV Lučenec (SK) | Orsolya Vig (HU) | Detail |
  | 2016-04-03 | MVP Nitra | Neofytou Erodotos (CRY) | Detail |
  | 2016-04-02 | MVP Nitra | Witkowská Dorota (PL) | Detail |
  | 2016-03-19 | SV KCHPS Dunajská Lužná | Alessandro Zeppi (IT) | Detail |
  | 2016-03-06 | KV Graz (A) | Ostman Carina (SWE) | Detail |
  | 2016-03-05 | MVP Graz (A) | Ahrens Hana (A) | Detail |
  | 2016-01-17 | MVP Nitra | Jílková Zdenka | Detail |
  | 2016-01-16 | MVP Nitra | Stanovský Miroslav (SK) | Detail |
  | 2015-11-29 | MVP Nitra | Voláriková Linda (SK) | Detail |
  | 2015-11-28 | MVP Nitra | Kanás Robert (SK) | Detail |
  | 2015-10-25 | MV Bratislava (SK) | Tibor Havelka (SK) | Detail |
  | 2015-10-24 | MV Bratislava (SK) | Belkin Alexey (RU) | Detail |
  | 2015-09-05 | KV KCHPS Báč (SK) | Peter Beyersdorf (D) | Detail |
  | 2015-08-23 | MV Bratislava (SK) | E. Felszéghyová | Detail |
  | 2015-08-22 | MVP Bratislava (SK) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2015-03-21 | SV Dunajská Lužná | MVDr. Gabriela Ridarčíková | Detail |
  | 2015-03-01 | DUOCACIB Nitra (SK) | Opris Roxana Liliana (RO) | Detail |
  | 2015-02-28 | DUOCACIB Nitra (SK) | De Cuyper-Boesmans Viviane (BE) | Detail |
  | 2015-01-11 | MV Nitra (SK) | Petr Studeník | Detail |
  | 2015-01-10 | MV Nitra (SK) | Felszéghyová Eva (SK) | Detail |
  | 2014-11-30 | CACIB Nitra (SK) | Goncharuk Olga (UA) | Detail |
  | 2014-11-29 | CACIB Nitra (SK) | Jovanovič Nemanja (RS) | Detail |
  | 2014-10-05 | DUO CACIB Bratislava (SK) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2014-10-04 | DUO CACIB Bratislava (SK) | Vítková Viera (SK) | Detail |
  | 2014-09-28 | KV Tulln | Moray Armstrong (UK) | Detail |
  | 2014-09-14 | MV Lučenec (SK) | Stanovský Miroslav (SK) | Detail |
  | 2014-09-13 | NV Lučenec (SK) | Petik Zsuzsanna, (H) | Detail |
  | 2014-09-07 | KV Báč (SK) | Moray Armstrong (GB) | Detail |
  | 2014-08-31 | MV Mladá Boleslav | Jose M. Doval | Detail |
  | 2014-08-23 | Oblastná výstava psov Malacky (SK) | MVDr. Gabriela Ridarčíková | Detail |
  | 2014-08-17 | Bratislava Duodanube CACIB (SK) | Voláriková Linda | Detail |
  | 2014-08-16 | Bratislava Duodanube CACIB (SK) | Marija Kavcic | Detail |
  | 2014-07-13 | KV Großhabersdorf (D) | Richter Philippe Fortemps (B) | Detail |
  | 2014-07-06 | CACIB Vel´ká Ida (SK) | Świętoń Magdalena (PL) | Detail |
  | 2014-07-05 | CAC Vel´ká Ida (SK) | Vítková Viera (SK) | Detail |
  | 2014-06-28 | NV Klatovy | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2014-06-14 | SV Báč (SK) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2014-06-01 | CACIB Nitra (SK) | Dorota Witkowska (PL) | Detail |
  | 2014-05-31 | Medzinárodná výstava psov Nitra (SK) | Ľudmila Fintorová | Detail |
  | 2014-05-30 | Celoštátna výstava psov Senec (SK) | Ľudovít Janek | Detail |
  | 2014-05-24 | MV Litoměřice | M. Řehánek | Detail |
  | 2014-05-11 | KV Humpolec | Andrzej Stepinski (PL) | Detail |
  | 2014-05-10 | KV Humpolec | Dusko Piljevič (SRB) | Detail |
  | 2014-05-04 | SV Praha | Ann Corbett (GB) | Detail |
  | 2014-05-03 | MV Praha | J.Bendová | Detail |
  | 2014-04-26 | MV České Budějovice | Josef Němec | Detail |
  | 2014-04-12 | NV Ostrava | Lenka Frnčová | Detail |
  | 2014-03-30 | DUO CACIB Nitra (SK) | Weron Grzegorz (PL) | Detail |
  | 2014-03-29 | Jarosław krajowa (PL) | Leszek Salamon | Detail |
  | 2014-03-29 | DUO CACIB Nitra (SK) | Janek Jana (SK) | Detail |
  | 2014-03-22 | CACIB Katowice (PL) | Dorota WITKOWSKA (PL) | Detail |
  | 2014-03-06 | Cruft´s Birmingham (UK) | Glendinning F. M. | Detail |
  | 2014-03-02 | CACIB Zielona Góra (PL) | Nebojša Savičić | Detail |
  | 2014-02-23 | MV Brno | Pavel Šulcek | Detail |
  | 2014-02-22 | MV Brno | Ing.Darina Mervová | Detail |
  | 2014-01-26 | CACIB Głogów (PL) | Valeria Bobikova (RUS) | Detail |
  | 2013-12-01 | DUO CACIB Nitra (SK) | Havelka Tibor (SK) | Detail |
  | 2013-11-30 | DUO CACIB Nitra (SK) | Piskay Vladimír (SK) | Detail |
  | 2013-11-03 | MV Praha | Pavel Šulcek | Detail |
  | 2013-11-02 | MV Praha | Petr Studeník | Detail |
  | 2013-10-27 | MV Bratislava (SK) | Juan Naveda (ES) | Detail |
  | 2013-10-26 | MV Bratislava (SK) | Miroslav Václavík | Detail |
  | 2013-09-01 | Krajský výstava Dolní Benešov | Detail | |
  | 2013-08-25 | NV Mladá Boleslav | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2013-08-18 | MV Bratislava | Eva Felszéghyová | Detail |
  | 2013-07-13 | KV Rychety | Miroslav Václavík | Detail |
  | 2013-07-13 | MV Warszava | Maria Ceccarelli (IT) | Detail |
  | 2013-06-15 | SV Báč ( SK) | Ing.Miroslav Stanovský CSc. (SK) | Detail |
  | 2013-06-02 | MV Nitra (SK) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2013-06-01 | MV Nitra ( SK) | Harri Lehkonen (FI) | Detail |
  | 2013-06-01 | MV Oss ( NL) | Peter F. Berchtold (AT) | Detail |
  | 2013-06-01 | MV Leszno ( PL) | Frank Kane (GB) | Detail |
  | 2013-05-31 | CVP Senec (SK) | Eva Felzeghyová ( SK) | Detail |
  | 2013-05-19 | World Dog Show Budapešť (HU) | Svend Lovenkjaer (DK) | Detail |
  | 2013-04-06 | NV Pápa | Javor Davor (CRO) | Detail |
  | 2013-03-10 | I Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek (PL) | Detail | |
  | 2013-03-09 | Cruft´s Birmingham (UK) | Stowe M. | Detail |
  | 2013-02-24 | MV Nitra (SR) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2013-02-23 | MV Nitra (SR) | Viera Vítková (SR) | Detail |
  | 2013-01-27 | MV Mouscron (B) | Rudi Feyaerts (B) | Detail |
  | 2013-01-20 | MV Głogów (PL) | James Byrnes (IRL) | Detail |
  | 2012-12-15 | MV Wijchen (NL) | P. Bannach (D) | Detail |
  | 2012-12-02 | MV Nitra (SR) | Lotte Jorgemsen (DK) | Detail |
  | 2012-12-01 | MV Nitra (SR) | Petr Studeník | Detail |
  | 2012-10-28 | MV Leuven (BE) | Wim Wellens (NL) | Detail |
  | 2012-10-14 | NV Zabrze (PL) | Andrzej Stepinski (PL) | Detail |
  | 2012-10-07 | NV Rybnik (PL) | Stanislaw Ablamowicz (PL) | Detail |
  | 2012-10-06 | NV Rybnik (PL) | - | Detail |
  | 2012-09-30 | KV Tulln (A) | Jinty Gill-Davis (GB) | Detail |
  | 2012-09-08 | KV Báč (SR) | Herbert Klemann (D) | Detail |
  | 2012-08-12 | NV Esztergom (H) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2012-08-11 | IHA Innsbruck (A) | Oliveira Rui | Detail |
  | 2012-07-07 | NV Bielsko Biala (PL) | Joanna Szlzepanska- Korpetta (PL) | Detail |
  | 2012-07-01 | SV Sielnica (SR) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2012-07-01 | MV Baia Mare (RU) | - | Detail |
  | 2012-07-01 | NV Gorzów (PL) | - | Detail |
  | 2012-06-30 | MV Baia Mare (RU) | - | Detail |
  | 2012-06-24 | MV Szczecin (PL) | Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL) | Detail |
  | 2012-06-17 | MV Kraków (PL) | Rita Kadike-Skadina (LV) | Detail |
  | 2012-06-10 | NV Racibórz (PL) | Ivan Vasiljevic (SRB) | Detail |
  | 2012-06-10 | MV Nitra (SR) | Attila Czeglédi (HU) | Detail |
  | 2012-06-10 | NV Lublin (PL) | Krzysztof Czechowski (PL) | Detail |
  | 2012-06-09 | KV Bělehrad (SRB) | David Todd (GB) | Detail |
  | 2012-06-09 | MV Nitra (SR) | Ľudmila Fintorová (SR) | Detail |
  | 2012-06-08 | NV Senec (SR) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2012-06-02 | MV Leszno (PL) | Ann Corbett (GB) | Detail |
  | 2012-05-27 | MV Komárom (H) | Petik Zsuzsanna (H) | Detail |
  | 2012-05-27 | OV Báč (SR) | Vilmos Kardos (H) | Detail |
  | 2012-05-26 | MV Komárom (H) | Herbert Klemann (D) | Detail |
  | 2012-05-18 | World Dog Show Salzburg (A) | Monika Blaha (A) | Detail |
  | 2012-05-18 | IHA Salzburg (A) | Blaha Monika (A) | Detail |
  | 2012-05-12 | MV Bratislava (SR) | Jan Ryk (PL) | Detail |
  | 2012-05-06 | NV Banská Bystrica (SK) | Bozena Banasievicz (PL) | Detail |
  | 2012-05-06 | MV Lodz (PL) | Tamas Jakkel (H) | Detail |
  | 2012-05-01 | NV Manowo (PL) | Detail | |
  | 2012-04-28 | MV Opole (PL) | Ejima Chie (JAP) | Detail |
  | 2012-04-22 | MV Dresden (D) | Henny Kappetijn | Detail |
  | 2012-04-22 | NV Częstochowa (PL) | Magladela Świętoń (PL) | Detail |
  | 2012-04-21 | NV Częstochowa (PL) | Leszek Siejkowski (PL) | Detail |
  | 2012-04-14 | MV Wieselburg (A) | Pavel Šulcek | Detail |
  | 2012-04-01 | NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL) | Barbara Szczepkowska (PL) | Detail |
  | 2012-04-01 | MV Luxembourg (L) | Heliane Massen-Jarisch (A) | Detail |
  | 2012-03-25 | MV Nitra (SR) | Szilágyi Judit (H) | Detail |
  | 2012-03-24 | MV Nitra (SR) | Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2012-03-17 | MV Katowice (PL) | Krystyna Opara (PL) | Detail |
  | 2012-03-04 | IHA München (D) | Herbert Klemann (D) | Detail |
  | 2012-02-12 | NV Bydgoszcz (PL) | Aneta Sobkowska-Dopierała (PL) | Detail |
  | 2012-02-11 | NV Bydgoszcz (PL) | Eugenia Fengler (PL) | Detail |
  | 2012-01-29 | MV Glogów (PL) | Maria Soleckyj-Szpunar (PL) | Detail |
  | 2012-01-28 | MV Trenčín (SR) | Kanás Róbert (SR) | Detail |
  | 2011-12-04 | IHA Wels (A) | Axel Komorowski (D) | Detail |
  | 2011-12-03 | IHA Wels (A) | Bertil Lundgren (S) | Detail |
  | 2011-10-22 | MV Poznaň (PL) | Małgorzata Lorenc (PL) | Detail |
  | 2011-10-09 | NV Zabrze (PL) | Anna Samocka (PL) | Detail |
  | 2011-10-02 | NV Rybnik (PL) | p. Skezynski (PL) | Detail |
  | 2011-10-02 | MV Komárom (H) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2011-09-25 | KV Tulln (A) | Frank Krane (GB) | Detail |
  | 2011-09-24 | IHA Tulln (A) | Ann Corbett (GB) | Detail |
  | 2011-09-24 | MV Wroclaw (PL) | Miroslav Václavík | Detail |
  | 2011-09-17 | NV Gostynin (PL) | Burski Wojciech (PL)4 | Detail |
  | 2011-09-11 | NV Prešov (SR) | Burski Wojciech (PL) | Detail |
  | 2011-09-10 | NV Warszawa (PL) | Jadwiga Konkiel (PL) | Detail |
  | 2011-09-04 | KV Báč (SR) | David Shields (GB) | Detail |
  | 2011-09-04 | NV Włocławek (PL) | Renata Niklasiewicz (PL) | Detail |
  | 2011-08-21 | MV Bratislava (SR) | Hans Muller (CH) | Detail |
  | 2011-07-24 | NV Będzin (PL) | Dagmara Tośta (PL) | Detail |
  | 2011-07-23 | MV Veľká Ida (SR) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2011-07-17 | MV Warszawa (PL) | Erling Kjaar Pedersen (DK) | Detail |
  | 2011-07-16 | MV Oberwart (A) | Hans Steiner (A) | Detail |
  | 2011-07-08 | World Dog Show Paris (FR) | Arthus Gérard (FR) | Detail |
  | 2011-07-03 | NV Bielsko-Biala (PL) | Eugenia Fengler (PL) | Detail |
  | 2011-06-26 | MV Krakow (PL) | Flera Chaikovskaya (RUS) | Detail |
  | 2011-06-19 | MV Klagenfurt (A) | Dusko Piljevic (SRB) | Detail |
  | 2011-06-18 | MV Klagenfurt (A) | Monika Blaha (A) | Detail |
  | 2011-06-12 | MV Komárom (HU) | Kardos Vilmos (HU) | Detail |
  | 2011-06-12 | NV Racibórz (PL) | Stanisław Firlik (PL) | Detail |
  | 2011-06-12 | NV Lublin (PL) | Dusan Paunovic (SRB) | Detail |
  | 2011-06-05 | NV Leszno (PL) | Jacky Mitchell (GB) | Detail |
  | 2011-06-05 | MV Nitra (SR) | Jan-Roger Sauge (SE) | Detail |
  | 2011-06-04 | MV Leszno (PL) | Dave Mitchell (GB) | Detail |
  | 2011-06-04 | MV Nitra (SR) | Dorothea Carroll (IRL) | Detail |
  | 2011-06-03 | NV Senec (SR) | Petr Studeník | Detail |
  | 2011-05-28 | OV Báč (SR) | Erdos László (HU) | Detail |
  | 2011-05-22 | NV Vittel (F) | Hattu Du Vehu Babette | Detail |
  | 2011-05-22 | NV Bytom (PL) | Bożena Banasiewicz (PL) | Detail |
  | 2011-05-21 | IHA Salzburg (A) | Elfriede Heidecker (A) | Detail |
  | 2011-05-15 | MV Bratislava (SR) | Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2011-05-14 | MV Bratislava (SR) | Petru Muntean (RO) | Detail |
  | 2011-05-08 | MV Łodz (PL) | Jimmy Hoggan(IRL). | Detail |
  | 2011-05-02 | KV Bydgoszcz (PL) | Jessie Madsen (DK) | Detail |
  | 2011-05-01 | NV Dobre Miasto (PL) | Zofia Konderla (PL) | Detail |
  | 2011-05-01 | MV Opole (PL) | Aleksander Skrzyński (PL) | Detail |
  | 2011-05-01 | NV Banská Bystrica (SR) | Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2011-04-23 | MV Dresden (D) | Josef Němec | Detail |
  | 2011-04-17 | NV Częstochowa (PL) | Zlatko Jojkic (SRB) | Detail |
  | 2011-04-16 | NV Częstochowa (PL) | Vladimir Piskay (SR) | Detail |
  | 2011-04-10 | NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL) | Barbara Szczepkowska (PL) | Detail |
  | 2011-03-20 | SV Nitra (SR) | Maria Luise Doppelraiter (A) | Detail |
  | 2011-03-19 | MV Katowice (PL) | Jean Jaques Dupas (F) | Detail |
  | 2011-03-05 | Victory Show Bratislava (SR) | Ludovít Janek (SR) | Detail |
  | 2011-02-27 | KV Graz (A) | John Thirlwell (GB) | Detail |
  | 2011-02-26 | MV Graz (A) | Helle Dan Palssen (DK) | Detail |
  | 2011-02-20 | MV Rzeszów (PL) | Magdalena Świętoń (PL) | Detail |
  | 2011-02-19 | MV Prešov (SR) | Skalin Bo (S) | Detail |
  | 2011-02-13 | NV Bydgoszcz (PL) | Z.Konderla (PL) | Detail |
  | 2011-02-12 | NV Bydgoszcz (PL) | Petr Řehánek | Detail |
  | 2011-01-29 | MV Głogów (PL) | M. Wierzchowska(PL) | Detail |
  | 2011-01-22 | MV Trenčín (SR) | Felszéghyová Eva (SR) | Detail |
  | 2011-01-16 | NV Gdańsk (PL) | Elżbieta Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2010-12-12 | NV Nowy Dwor Mazowiecky (PL) | Zygmunt Jakubowski (PL) | Detail |
  | 2010-12-05 | IHA Wels (A) | Maria-Luise Doppelreiter (A) | Detail |
  | 2010-12-04 | IHA Wels (A) | Theres Schmid (CH) | Detail |
  | 2010-12-04 | NV Nowa Ruda (PL) | Tomasz Borkowski (PL) | Detail |
  | 2010-11-21 | MV Nitra (SR) | Viera Vítková (SR) | Detail |
  | 2010-11-20 | MV Nitra (SR) | Bala Karlo (SRB) | Detail |
  | 2010-11-14 | MV Kielce (PL) | Piotr Król (PL) | Detail |
  | 2010-11-07 | MV Metz (FR) | Mme Drouillard | Detail |
  | 2010-11-07 | MV Poznań (PL) | Krystyna Opara (PL) | Detail |
  | 2010-11-06 | MV Poznań (PL) | Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) | Detail |
  | 2010-10-17 | MV Komárom (HU) | Monika Blaha (A) | Detail |
  | 2010-10-10 | NV Legionowo (PL) | Dorota Witkowska (PL) | Detail |
  | 2010-10-09 | NV Częstochowa (PL) | Małgorzata Lorenc (PL) | Detail |
  | 2010-10-03 | NV Rybnik (PL) | Zygmunt Jakubowski (PL) | Detail |
  | 2010-10-03 | European Dog Show Celje (SLO) | Hans Lehtinen (FIN) | Detail |
  | 2010-10-02 | NV Rybnik (PL) | Elżbieta Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2010-09-26 | KV Tulln (A) | Laurent Pichard (CH) | Detail |
  | 2010-09-26 | MV Maastricht (NL) | Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL) | Detail |
  | 2010-09-25 | KV Jovariškés (LT) | Catherine Jacquier Graveleau (F) | Detail |
  | 2010-09-25 | MV Tulln (A) | Carina Östmann (S) | Detail |
  | 2010-09-18 | KV Czerniejewo (PL) | Stanisław Firlik (PL) | Detail |
  | 2010-09-12 | NV Chorzow (PL) | Renata Niklasiewicz (PL) | Detail |
  | 2010-09-11 | NV Warszawa (PL) | Stanisław Firlik (PL) | Detail |
  | 2010-09-11 | NV Prešov (SR) | František Šimek | Detail |
  | 2010-09-10 | SV Prešov (SR) | Štefan Štefík (SR) | Detail |
  | 2010-09-05 | NV Mosonmagyaróvár (HU) | Ludovít Janek (SR) | Detail |
  | 2010-09-05 | MV Kraków (PL) | Siergiej Slukin (UA) | Detail |
  | 2010-09-05 | NV Włocławek (PL) | Małgorzata Lorenc (PL) | Detail |
  | 2010-09-04 | MV Luxembourg (L) | Raija Tammelin (FIN) | Detail |
  | 2010-08-29 | MV Białystok (PL) | Ervin Deutscher (A) | Detail |
  | 2010-08-29 | MV Debrecen (HU) | Karlo Bala (SRB) | Detail |
  | 2010-08-28 | MV Debrecen (HU) | Malgorzata Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2010-08-22 | MV Bratislava (SR) | Viera Vítková (SR) | Detail |
  | 2010-08-22 | NV Piotrków Trybunalski (PL) | Kate Crosby (IRL) | Detail |
  | 2010-08-22 | NV Radom (PL) | - | Detail |
  | 2010-08-20 | KV Báč (SR) | Petr Studeník | Detail |
  | 2010-08-15 | NV Sopot (PL) | Daila Rocchi (CRO) | Detail |
  | 2010-08-14 | MV Sopot (PL) | Magdalena Świętoń (PL) | Detail |
  | 2010-08-07 | MV Druskininku (LT) | Marija Kavcic (SLO) | Detail |
  | 2010-08-07 | NV Legnica (PL) | Leszek Siejkowski (PL) | Detail |
  | 2010-08-06 | MV Dzukijos (LT) | Luis Manuel Calado Catalan (P) | Detail |
  | 2010-08-01 | NV Bremen (D) | Phyllis Poduschka-Aigner (A) | Detail |
  | 2010-08-01 | NV Chojnice (PL) | - | Detail |
  | 2010-07-31 | MV Bremen (D) | Rudy Feyaerts (B) | Detail |
  | 2010-07-25 | NV Będzin (PL) | Barbara Szczepkowska (PL) | Detail |
  | 2010-07-18 | NV Gdynia (PL) | K. Sajnóg (PL) | Detail |
  | 2010-07-17 | MV Oberwart (A) | Peter Berchtold (A) | Detail |
  | 2010-07-11 | MV Warszawa (PL) | Štefan Štefík (SR) | Detail |
  | 2010-07-04 | NV Meisdorf (D) | Axel Komorowski (D) | Detail |
  | 2010-07-04 | NV Olsztyn (PL) | T. Mroczek (PL) | Detail |
  | 2010-07-04 | NV Gorzów Wielkopolski (PL) | - | Detail |
  | 2010-07-04 | NV Bialsko Biala (PL) | Jadwiga Konkiel (PL) | Detail |
  | 2010-06-27 | NV Przemyśl (PL) | Jadwiga Konkiel (PL) | Detail |
  | 2010-06-27 | NV Nowa Ruda (PL) | - | Detail |
  | 2010-06-24 | World Dog Show Herning (DK) | Per Iversen (NOR), Susie Svoldgaard (DK) | Detail |
  | 2010-06-20 | MV Szczecin (PL) | Lisbeth Mach (CH) | Detail |
  | 2010-06-13 | NV Racibórz (PL) | Anna Bogucka (PL) | Detail |
  | 2010-06-13 | NV Lublin (PL) | K. Czechowski (PL) | Detail |
  | 2010-06-05 | MV Nitra (SR) | Van Den Berg Hans (NL) | Detail |
  | 2010-06-05 | MV Leszno (PL) | Chris Hancock (IRL) | Detail |
  | 2010-06-04 | NV Senec (SR) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2010-05-30 | NV Bar-le-Duc (F) | Genevieve Stephan (F) | Detail |
  | 2010-05-30 | NV Płock (PL) | M. Wytyk (PL) | Detail |
  | 2010-05-24 | NV Bytom (PL) | Zlatko Jojkic | Detail |
  | 2010-05-23 | MV Komárom (HU) | Milivoje Urosevic (SRB) | Detail |
  | 2010-05-22 | MV Litoměřice | Anna Goldfussová | Detail |
  | 2010-05-16 | MV Bratislava (SR) | Uroševič Milivoje (SRB) | Detail |
  | 2010-05-16 | NV Częstochowa (PL) | B. Espeland (NOR) | Detail |
  | 2010-05-15 | MV Bratislava (SR) | Adamovskaya Elena (RU) | Detail |
  | 2010-05-15 | NV Częstochowa (PL) | M. Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2010-05-08 | IHA Salzburg (A) | Inge Eberstaller (A) | Detail |
  | 2010-05-03 | NV Bydgoszcz (PL) | K. Czechowski (PL) | Detail |
  | 2010-05-02 | NV Banská Bystrica (SR) | Albín Luknár (SR) | Detail |
  | 2010-05-02 | MV Łódź (PL) | Beata Petkevica (LT) | Detail |
  | 2010-04-24 | MV Opole (PL) | Shamil Abrakimov (RUS) | Detail |
  | 2010-04-17 | MV Berlin (D) | Richterin Sonja (D) | Detail |
  | 2010-04-11 | MV Drážďany (D) | Margret Sciba-Farber (DE) | Detail |
  | 2010-03-28 | SV Nitra (SR) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2010-03-28 | MV Luxembourg (L) | Ivan Vasiljevic (SRB) | Detail |
  | 2010-03-27 | NV Nitra (SR) | Gabriela Ridarčíková (SR) | Detail |
  | 2010-03-27 | MV Katowice (PL) | Aleksander Skrzyński (PL) | Detail |
  | 2010-03-14 | MV Wilno (LT) | Małgorzata Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2010-03-14 | NV Jarosław (PL) | Bożena Kowalska (PL) | Detail |
  | 2010-03-13 | MV Wilno (LT) | Vilmos Kordos (H) | Detail |
  | 2010-03-07 | NV Drzonkow (PL) | Piotr Król (PL) | Detail |
  | 2010-02-20 | MV Prešov (SR) | Štefan Štefík | Detail |
  | 2010-02-14 | NV Bydgoszcz (PL) | S. Sztul (PL) | Detail |
  | 2010-02-13 | NV Bydgoszcz (PL) | E. Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2010-01-23 | MV Trenčín (SR) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2010-01-16 | IRA Nürnberg (D) | Henny Kappetijn (D) | Detail |
  | 2009-12-06 | MV Nitra (SR) | Alenka Pokorn (SLO) | Detail |
  | 2009-12-05 | MV Nitra (SR) | Ludovít Janek (SR) | Detail |
  | 2009-12-05 | MV Wels (A) | Elisabeth Wesselik-Preissl (A) | Detail |
  | 2009-11-15 | MV Kielce (PL) | Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2009-11-08 | MV Poznań (PL) | Peter Beyersdorf (D) | Detail |
  | 2009-10-18 | NV Zabrze (PL) | Jadwiga Konkiel (PL) | Detail |
  | 2009-10-11 | World Dog Show Bratislava (SR) | Barbara Müller (CH) | Detail |
  | 2009-10-10 | NV Bratislava (SR) | Ludovít Janek (SR) | Detail |
  | 2009-10-04 | KV Tulln (A) | Janek Ľudovít (SR) | Detail |
  | 2009-10-04 | MV Arad (RO) | Roberto Schill (RO) | Detail |
  | 2009-10-04 | NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL) | Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2009-10-04 | NV Rybnik (PL) | M.Wytyk (PL) | Detail |
  | 2009-10-03 | MV Tulln (A) | Blaha Monika (A) | Detail |
  | 2009-09-26 | MV Wrocław (PL) | Christen Lang (N) | Detail |
  | 2009-09-26 | NV Prešov (SR) | Ridarčíková Gabriela (SR) | Detail |
  | 2009-09-20 | KV Joveriskas (LT) | Maria -Luise Doppelraiter (A) | Detail |
  | 2009-09-13 | MV Metz (F) | Gerard Arthus (F) | Detail |
  | 2009-09-13 | KV Warszawa (PL) | psi: Kazimierz Ściesiński (PL), feny: Zdeněk Antonovič | Detail |
  | 2009-09-13 | MV Leipzig (D) | Erwin Deutscher (A) | Detail |
  | 2009-09-12 | NV Warszawa (PL) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2009-09-12 | NV Leipzig (D) | Henny Kappetijn (D) | Detail |
  | 2009-09-06 | NV Przemyśl (PL) | Maciej Wytyk (PL) | Detail |
  | 2009-09-05 | CACIB Luxembourg | Wim Wellens (NL) | Detail |
  | 2009-08-28 | MV Białystok (PL) | Ewa Szeliga-Szeremeta (PL) | Detail |
  | 2009-08-21 | CACIB Wels (A) | Sigrid Jarmer (A) | Detail |
  | 2009-08-21 | Middle East European Winner Show Wels (A) | Hana Ahrens (A) | Detail |
  | 2009-08-21 | OKV Centennial Winner Show Wels (A) | Marie Luise - Doppelreiter (A) | Detail |
  | 2009-08-16 | MV Bratislava (SR) | Miroslav Stanovský | Detail |
  | 2009-08-16 | NV o Memoriał im. Janiny Hejn - Piotrków Trybunalski (PL) | B.Szczepkowska (PL) | Detail |
  | 2009-08-16 | NV Piotrków Trybunalski (PL) | Aurelija Tunkuliene (Litwa) | Detail |
  | 2009-08-15 | MV Bratislava (SR) | Sruk Velimir (CRO) | Detail |
  | 2009-08-14 | KV Báč (SR) | Jessie Madsen (DK) | Detail |
  | 2009-08-09 | MV Sopot (PL) | Bogusława Szydłowicz (PL) | Detail |
  | 2009-07-26 | NV Koszalin (PL) | Renata Niklasiewicz (PL) | Detail |
  | 2009-07-26 | NV Będzin (PL) | Bożena Banasiewicz (PL) | Detail |
  | 2009-07-19 | NV Gdynia (PL) | Jadwiga Konkiel (PL) | Detail |
  | 2009-07-12 | NV Košice (SR) | Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2009-07-11 | MV Warszawa (PL) | Zvi Kupferberg (IRL) | Detail |
  | 2009-07-05 | NV Bialsko Biala (PL) | Maciej Wytyk (PL) | Detail |
  | 2009-07-05 | NV Gorzów (PL) | M. Kozlowska (PL) | Detail |
  | 2009-06-29 | MV Kraków (PL) | Yochai Barak | Detail |
  | 2009-06-20 | MV Szczecin (PL) | Barbara Muller (CH) | Detail |
  | 2009-06-14 | NV Racibórz (PL) | Stanisław Abłamowicz (PL) | Detail |
  | 2009-06-14 | NV Kalisz (PL) | - | Detail |
  | 2009-06-13 | SV Sielnica (SR) | MVDr.Vladimír Piskay | Detail |
  | 2009-06-07 | NV Walbrzych (PL) | Stanislaw Firlik (PL) | Detail |
  | 2009-06-06 | MV Nitra (SR) | Barbara Müller (CH) | Detail |
  | 2009-06-06 | NV Antoninek (PL) | Pavel Šulcek | Detail |
  | 2009-06-05 | NV Senec (SR) | Leszek Siejkowski (PL) | Detail |
  | 2009-05-31 | NV Krosno (PL) | Paweł Szemraj (PL) | Detail |
  | 2009-05-30 | European Winner Dog Show Dublin (IRL) | Dr M. Levente | Detail |
  | 2009-05-24 | NV Radom (PL) | Jan Ryk (PL) | Detail |
  | 2009-05-23 | MV Leszno (PL) | E. Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2009-05-17 | NV Bytom (PL) | - | Detail |
  | 2009-05-17 | NV Bydgoszcz (PL) | Pavel Šulcek | Detail |
  | 2009-05-10 | MV Bratislava (SR) | Jan Ryk (PL) | Detail |
  | 2009-05-09 | MV Bratislava (SR) | Katarína Prelcová (SR) | Detail |
  | 2009-05-03 | NV Banská Bystrica (SR) | Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2009-05-03 | MV Łódź (PL) | Jimmy Hogan (IRL) | Detail |
  | 2009-05-01 | NV Dobre Miasto (PL) | M.Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2009-04-25 | MV Opole (PL) | Malgorzata Lorenc (PL) | Detail |
  | 2009-04-19 | NV Inowrocław (PL) | Renata Niklasiewicz (PL) | Detail |
  | 2009-04-19 | NV Częstochowa (PL) | Sławomir Sztul (PL) | Detail |
  | 2009-04-18 | NV Grudziądz (PL) | Małgorzata Lorenc (PL) | Detail |
  | 2009-04-18 | NV Częstochowa (PL) | Kirsi Nieminen (FIN) | Detail |
  | 2009-04-05 | NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL) | Bożena Banasiewicz (PL) | Detail |
  | 2009-04-04 | IHA Wieselburg (A) | Andrea Kührer (A) | Detail |
  | 2009-03-28 | NV Nitra (SR) | Viera Vítková (SR) | Detail |
  | 2009-03-21 | MV Katowice (PL) | Janusz Opara (PL) | Detail |
  | 2009-03-14 | NV Jarosław (PL) | Miroslav Václavík (SR) | Detail |
  | 2009-03-08 | NV Drzonków (PL) | Paweł Szemraj (PL) | Detail |
  | 2009-03-01 | SRA Frankfurt (D) | Barbara Müller (CH) | Detail |
  | 2009-02-08 | MV Rzeszów (PL) | Saba Zsolt Lakowi (RO) | Detail |
  | 2009-01-24 | MV Trenčín (SR) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2008-12-07 | IHA Wels (A) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2008-12-07 | IRAS Kassel (D) | Josef Němec | Detail |
  | 2008-12-07 | NV Nowa Ruda (PL) | - | Detail |
  | 2008-12-06 | IHA Wels (A) | Hans Georg Steiner (A) | Detail |
  | 2008-12-06 | NRAS Kassel (D) | Herbert Klemann (D) | Detail |
  | 2008-11-16 | NV Kilece (PL) | Dagmara Tośta (PL) | Detail |
  | 2008-11-08 | MV Poznań (PL) | Elena Borisova (BY) | Detail |
  | 2008-11-02 | MV Metz (F) | Goubie Jacques (F) | Detail |
  | 2008-11-01 | MV Nitra (SR) | Štefan Štefík (SR) | Detail |
  | 2008-10-12 | NV Zabrze (PL) | Jan Ryk (PL) | Detail |
  | 2008-10-05 | NV Rybnik (PL) | E. Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2008-10-05 | KV Budapešť (H) | Barbara Müller (CH) | Detail |
  | 2008-10-04 | Evropská výstava Budapešť (H) | Ann Ingram (IRL) | Detail |
  | 2008-09-28 | MV Wrocław (PL) | Janusz Opara (PL) | Detail |
  | 2008-09-21 | NV Zielona Góra (PL) | Krystyna Sajnóg (PL) | Detail |
  | 2008-09-14 | NV Chorzów (PL) | Maria Zasada (PL) | Detail |
  | 2008-09-12 | NV Warszawa (PL) | Rui Oliveira (P) | Detail |
  | 2008-08-31 | MV Białystok (PL) | Andon Todorov (BUL) | Detail |
  | 2008-08-24 | NV Radom (PL) | B. Szczepkowska (PL) | Detail |
  | 2008-08-17 | MV Bratislava (SR) | Korózs András (HU) | Detail |
  | 2008-08-17 | NV Toruń (PL) | E. Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2008-08-16 | MV Bratislava (SR) | Khomasuridze Revaz (RUS) | Detail |
  | 2008-08-15 | KV Dunajský Klátov (SR) | Maria Jaakkola (FIN) | Detail |
  | 2008-08-09 | MV Sopot (PL) | Elaine Thomas (GB) | Detail |
  | 2008-07-27 | NV Chojnice (PL) | - | Detail |
  | 2008-07-20 | NV Gdynia (PL) | E. Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2008-07-19 | NV Tuchola (PL) | H. Klimaszewska (PL) | Detail |
  | 2008-07-13 | NV Košice (SR) | Nagy István (HU) | Detail |
  | 2008-07-13 | MV Warszawa (PL) | Peter Beyersdorf (D) | Detail |
  | 2008-07-06 | World Dog Show Stockholm (S) | Vuorinen Rainer (FIN), Kane Frank (GB), Pichard Laurent (CH) | Detail |
  | 2008-07-06 | NV Bialsko Biala (PL) | Magdalena Świętoń (PL) | Detail |
  | 2008-07-06 | NV Lidzbark Warm. (PL) | Kowalska-Malicka (PL) | Detail |
  | 2008-06-29 | MV Kraków (PL) | Petr Studeník | Detail |
  | 2008-06-21 | MV Szczecin (PL) | Shamil Abrakimov (RUS) | Detail |
  | 2008-06-19 | IHA Oberwart (A) | Inge Eberstaller (A) | Detail |
  | 2008-06-15 | MV Portorož (SLO) | Roberto Velez Pico (PUR) | Detail |
  | 2008-06-15 | NV Raciborz (PL) | Bozena Banasiewicz (PL) | Detail |
  | 2008-06-14 | MV Portorož (SLO) | Frank Kane (GB) | Detail |
  | 2008-06-08 | NV Walbrzych (PL) | Wojciech Burski (PL) | Detail |
  | 2008-06-08 | NV Lublin (PL) | Viva Maria Soleckyj (PL) | Detail |
  | 2008-06-07 | MV Nitra (SR) | Libuše Ubrová | Detail |
  | 2008-06-06 | NV Senec (SR) | Janek Ľudovít (SR) | Detail |
  | 2008-05-31 | MV Leszno (PL) | Laurent Pichard (CH) | Detail |
  | 2008-05-25 | NV Radom (PL) | Z. Jakubowski (PL) | Detail |
  | 2008-05-18 | MV Bratislava (SR) | Jorgensen Lotte (DK) | Detail |
  | 2008-05-18 | NV Jelenia Góra (PL) | - | Detail |
  | 2008-05-17 | MV Bratislava (SR) | Tabó Giovanni Battista (I) | Detail |
  | 2008-05-11 | NV Płock (PL) | P. Iversen (NOR) | Detail |
  | 2008-05-10 | KV Płock (PL) | Frank Kane (GB) | Detail |
  | 2008-05-04 | NV Banská Bystrica (SR) | Albín Luknár | Detail |
  | 2008-04-27 | MV Opole (PL) | Jaroslav Matyas (SR) | Detail |
  | 2008-04-20 | NV Częstochowa (PL) | M. Świętoń (PL) | Detail |
  | 2008-04-19 | NV Częstochowa (PL) | E. Rautala (FIN) | Detail |
  | 2008-04-19 | SV Dvorianky (SR) | Věra Vítková (SR) | Detail |
  | 2008-04-06 | NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL) | M.Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2008-04-05 | IRAS Berlin (D) | Alie Bennink-Smies (NL) | Detail |
  | 2008-03-30 | MV Luxembourg (L) | Maria-Luise Doppelreiter (A) | Detail |
  | 2008-03-29 | NV Nitra (SR) | Ridarčíková Gabriela (SR) | Detail |
  | 2008-03-15 | IRAS Offenbug (D) | Erwin Deutscher (A) | Detail |
  | 2008-03-02 | IHA München (D) | Petr Studeník | Detail |
  | 2008-02-24 | SZS Frankfurt (D) | Gerde Kastl (D) | Detail |
  | 2008-02-17 | NV Toruń (PL) | Jenny Miller (GB) | Detail |
  | 2008-01-26 | MV Trenčín (SR) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2007-12-09 | MV Genk (BE) | Krol Piotr (PL) | Detail |
  | 2007-11-18 | MV Kielce (PL) | Andras Korozs (H) | Detail |
  | 2007-11-11 | NRAS Stuttgart (D) | Christine Dierolf (D) | Detail |
  | 2007-11-11 | MV Poznań (PL) | Maciej Kozber (PL) | Detail |
  | 2007-11-04 | KV Nitra (SR) | MUDr. Eva Felszéghyová (SR) | Detail |
  | 2007-11-04 | MV Metz (F) | Leenen Théo (B) | Detail |
  | 2007-11-03 | MV Nitra (SR) | Mgr. Janka Janeková | Detail |
  | 2007-10-14 | NV Zabrze (PL) | M. Wierzchowska(PL) | Detail |
  | 2007-10-14 | MV Strasbourg (F) | Medard-Ringuet Jacques (F) | Detail |
  | 2007-09-29 | MV Wrocław (PL) | E. Szeliga - Szeremeta (PL) | Detail |
  | 2007-09-29 | IHA Tulln (A) | Barbara Englaender (A) | Detail |
  | 2007-09-16 | NV Zielona Góra (PL) | W. Bartoszewski (PL) | Detail |
  | 2007-09-09 | KV Warszawa (PL) | Penny Laster (GB) | Detail |
  | 2007-09-08 | NV Warszawa (PL) | Andrzej Stępiński (PL) | Detail |
  | 2007-09-02 | NV Częstochowa (PL) | Maria Jaakkola (FIN) | Detail |
  | 2007-08-19 | MV Bratislava (SR) | M. Novák (SR) | Detail |
  | 2007-08-19 | NV Toruń (PL) | Maciej Wytyk (PL) | Detail |
  | 2007-08-19 | NV Rzeszów (PL) | Henryk Stępka (PL) | Detail |
  | 2007-08-19 | SZS Löwenbruch (D) | Henny Kappetijn (D) | Detail |
  | 2007-08-18 | MV Bratislava (SR) | Albín Luknár (SR) | Detail |
  | 2007-08-18 | SZS Berlin (D) | Lilian Jonsson (S) | Detail |
  | 2007-08-11 | MV Sopot (PL) | E. Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2007-08-05 | NV Legnica (PL) | Jerzy Olszewski (PL) | Detail |
  | 2007-07-29 | EV španělů Stockerau (A) | Jessie Madsen (DK) | Detail |
  | 2007-07-29 | NV Będzin (PL) | Anna Bogucka (PL) | Detail |
  | 2007-07-28 | KV Stockerau (A) | Laurent Pichard (CH) | Detail |
  | 2007-07-22 | SZS Nürtingen (D) | Jens-Martin Hansen (DK) | Detail |
  | 2007-07-21 | IHA Oberwart (A) | Hana Ahrens (A) | Detail |
  | 2007-07-15 | NV Nowy Targ (PL) | Maciej Wytyk (PL) | Detail |
  | 2007-07-15 | NV Košice (SR) | Leszek Sziejkowski (PL) | Detail |
  | 2007-07-15 | SZS Großhabersdorf (D) | Karin Gerhard (D) | Detail |
  | 2007-07-08 | MV Warszawa (PL) | K. Ściesiński (PL) | Detail |
  | 2007-06-24 | MV Kraków (PL) | Alberto Cuccillato (I) | Detail |
  | 2007-06-17 | MV Szczecin (PL) | S.Firlik (PL) | Detail |
  | 2007-06-16 | NV Drážďany (D) | Gerda Kastl (D) | Detail |
  | 2007-06-10 | NV Racibórz (PL) | H. Stępka (PL) | Detail |
  | 2007-06-10 | NV Kalisz (PL) | Z.Konderla | Detail |
  | 2007-06-09 | Evropská výstava Zagreb (HR) | Luis Catalan (P) | Detail |
  | 2007-06-09 | NV Antoninek (PL) | Eugenia Fengler | Detail |
  | 2007-06-03 | SV Nitra (SR) | Ing. Zdeněk Antonovič | Detail |
  | 2007-06-03 | MV Leszno (PL) | P. Król (PL) | Detail |
  | 2007-06-02 | MV Nitra (SR) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2007-06-01 | NV Senec (SR) | Dušan Paunovič (SLO) | Detail |
  | 2007-05-27 | MV Budapešť (H) | Tatjana Urek (SLO) | Detail |
  | 2007-05-26 | MV Budapešť (H) | Kardos Vilmos (H) | Detail |
  | 2007-05-20 | MV Serbien (H) | Erdös Laszlo (H) | Detail |
  | 2007-05-20 | SZS Leutkirch (D) | Sonja Junge (D) | Detail |
  | 2007-05-13 | NV Jelenia Góra (PL) | Bożena Banasiewicz (PL) | Detail |
  | 2007-05-13 | NV Krosno (PL) | M. Wierzchowska (PL) | Detail |
  | 2007-05-13 | NV Płock (PL) | M. Lorenc (Pl) | Detail |
  | 2007-05-13 | SZS Mosbach (D) | Christine Dierolf (D) | Detail |
  | 2007-05-12 | MV Bratislava (SR) | Mgr. Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2007-05-12 | NV Płock (PL) | H. Stępka (PL) | Detail |
  | 2007-05-06 | MV Łódź (PL) | M. Wieremiejczyk (PL) | Detail |
  | 2007-05-06 | NV Banská Bystrica (SR) | Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2007-05-03 | NV Bydgoszcz (PL) | L. Siejkowski (PL) | Detail |
  | 2007-04-15 | NV Pápa (H) | Czeglédi Attila (H) | Detail |
  | 2007-04-15 | NV Túrkeve (H) | Dr. Szilágyi Judit (H) | Detail |
  | 2007-04-08 | MV Szilvasvarad (H) | Gordon Williams (GB) | Detail |
  | 2007-04-01 | NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL) | Piotr Król (PL) | Detail |
  | 2007-03-17 | NV Nitra (SR) | Pehar Tino (HR) | Detail |
  | 2007-02-11 | NV Bydgoszcz (PL) | J. Olszewski (PL) | Detail |
  | 2007-01-27 | MV Trenčín (SR) | St. Firlik (PL) | Detail |
  | 2006-12-16 | Klubkiállítás (H) | Ferelith Somerfield (GB) | Detail |
  | 2006-12-02 | NV Nowa Ruda (PL) | A. Skrzyński (PL) | Detail |
  | 2006-12-02 | IHA Wels (A) | Inge Eberstaller (A) | Detail |
  | 2006-11-12 | World Dog Show Poznaň (PL) | Rodi Hübental (NOR) | Detail |
  | 2006-11-05 | KV Nitra (SR) | MariaLuise Doppelreiter (A) | Detail |
  | 2006-11-04 | MV Nitra (SR) | H. Ahrens (A) | Detail |
  | 2006-10-22 | MV Budapest (H) | Sigried Jarmer (A) | Detail |
  | 2006-10-01 | LGS Langenlebarn (A) | Peter Berchtold (A) | Detail |
  | 2006-09-30 | IHA Tulln (A) | Peter Berchtold (A) | Detail |
  | 2006-09-24 | MV Wroclaw (PL) | Zygmunt Jakubowski (PL) | Detail |
  | 2006-09-09 | MV Kecskemét (H) | Hans W. Müller (CH) | Detail |
  | 2006-09-03 | NV Włocławek (PL) | S. Sztul (PL) | Detail |
  | 2006-08-26 | IHA Innsbruck (A) | Phyllis Poduschka-Aigner (A) | Detail |
  | 2006-08-20 | MV Bratislava (SR) | Tabo Giovanni Batista (I) | Detail |
  | 2006-08-19 | MV Bratislava (SR) | Zidar Miroslav (SLO) | Detail |
  | 2006-07-22 | IHA Oberwart (A) | Karl Reisinger (A) | Detail |
  | 2006-06-25 | MV Krakow (PL) | Mrs. Anja Puumala (FIN) | Detail |
  | 2006-06-04 | NV Walbrzych (PL) | - | Detail |
  | 2006-06-04 | SV Nitra (SR) | Ing. Katarína Prelcová (SR) | Detail |
  | 2006-06-03 | MV Nitra (SR) | Viera Vítková (SR) | Detail |
  | 2006-06-02 | NV Senec (SR) | Pavel Šulcek | Detail |
  | 2006-05-21 | NV Nagyvázsony (H) | Kardos Vilmos (H) | Detail |
  | 2006-05-14 | NV Jelenia Góra (PL) | Monika Cyperling (PL) | Detail |
  | 2006-05-13 | IHA Salzburg (A) | Maria-Luise Doppelreiter (A) | Detail |
  | 2006-04-29 | MV Opole (PL) | L. Pichard | Detail |
  | 2006-04-08 | IHA Wieselburg (A) | Monika Blaha (A) | Detail |
  | 2006-03-25 | MV Katowice (PL) | P. Beyersdorf (D) | Detail |
  | 2006-03-18 | NV Nitra (SR) | Ing. Zdeněk Antonovič | Detail |
  | 2006-03-12 | KSS Graz (A) | Mag. Heliane Maissen-Jarisch (A) | Detail |
  | 2006-03-11 | IHA Graz (A) | Dr. Tamas Jakkel (H) | Detail |
  | 2006-02-11 | NV Bydgoszcz (PL) | V. Terentjeva (BLR) | Detail |
  | 2006-01-28 | MV Trenčín (SR) | Ing.Stanovský Miroslav (SK) | Detail |
  | 2006-01-21 | NV Głogów (PL) | J. Szczepańska- Korpetta(PL) | Detail |
  | 2005-12-03 | NV Nowa Ruda (PL) | A. Kaźmierski (PL) | Detail |
  | 2005-11-27 | MV Zagreb (HR) | Paula Rekiranta (FIN) | Detail |
  | 2005-11-26 | MV Zagreb (HR) | Sigrid Jarmer (A) | Detail |
  | 2005-11-06 | MV Poznaň (PL) | Barbara Szczepkowska (PL) | Detail |
  | 2005-11-06 | KV Nitra (SR) | P. Beyersdorf (D) | Detail |
  | 2005-11-05 | MV Nitra (SR) | Petr Studeník | Detail |
  | 2005-10-01 | IHA Tulln (A) | Dr. Peter Beyersdorf (D) | Detail |
  | 2005-08-25 | MV Wrocław (PL) | Elżbieta Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2005-08-21 | MV Bratislava (SR) | Olga Sheritsa (MOL) | Detail |
  | 2005-08-20 | MV Bratislava (SR) | Jaroslav Matyas (SR) | Detail |
  | 2005-08-13 | MV Sopot (PL) | Halina Klimaszewska (PL) | Detail |
  | 2005-08-07 | NV Chojnice (PL) | Monika Cyperling (PL) | Detail |
  | 2005-08-07 | NV Zakopane (PL) | Tomasz Borkowski (PL) | Detail |
  | 2005-08-07 | NV Legnica (PL) | Krystyna Sajnóg (PL) | Detail |
  | 2005-07-31 | NV Nowy Sącz (PL) | Bożena Banasiewicz (PL) | Detail |
  | 2005-07-10 | MV Warszawa (PL) | Henryk Stępka (PL) | Detail |
  | 2005-07-03 | NV skupiny VIII. FCI - Częstochowa (PL) | Elke Pepper (D) | Detail |
  | 2005-07-03 | NV Ustroń (PL) | Małgorzata Lorenc (PL) | Detail |
  | 2005-06-26 | MV Kraków (PL) | Andrzej Stępiński (PL) | Detail |
  | 2005-06-19 | MV Szczecin (PL) | Barbara Müller (CH) | Detail |
  | 2005-06-12 | NV Wałbrzych (PL) | Elżbieta Sobieszczeńska (PL) | Detail |
  | 2005-06-11 | NV Wrocław (PL) | Henryk Stępka (PL) | Detail |
  | 2005-06-05 | NV Płock (PL) | Maciej Wytyk (PL) | Detail |
  | 2005-06-05 | NV Gorzów Wielkopolski (PL) | Henryk Stępka (PL) | Detail |
  | 2005-06-05 | KSS Ratzersdorf (A) | Laszlo Erdös (H) | Detail |
  | 2005-06-04 | Evropská výstava Tulln (A) | Rainer Vuorinen (FIN) | Detail |
  | 2005-05-29 | SV Nitra (SR) | Jana Janeková (SR) | Detail |
  | 2005-05-29 | MV Leszno (PL) | - | Detail |
  | 2005-05-28 | MV Nitra (SR) | Jaroslav Matyas (SR) | Detail |
  | 2005-05-22 | NV Bytom (PL) | Janusz Opara (PL) | Detail |
  | 2005-05-15 | NV Jelenia Góra (PL) | Henryk Stępka (PL) | Detail |
  | 2005-05-01 | MV Łódź (PL) | Theo Leenen (BE) | Detail |
  | 2005-04-24 | MV Opole (PL) | Csaba Zsolt Lokodi (RU) | Detail |
  | 2005-04-17 | KV Lublin (PL) | Krzysztof Czechowski (PL) | Detail |
  | 2005-03-20 | MV Katowice (PL) | Hans v.d. BERG (NL) | Detail |
  | 2005-02-27 | Výstava šampiónů Leszno (PL) | Zygmunt Jakubowski (PL) | Detail |
  | 2005-02-13 | NV Bydgoszcz (PL) | Halina Klimaszewska (PL) | Detail |
  | 2005-01-29 | MV Trenčín (SR) | Janek Ludovít (SR) | Detail |
  | 2005-01-23 | NV Głogów (PL) | Andrzej Stępiński (PL) | Detail |
  | 2004-12-04 | IHA Wels (A) | Mag. Heliane Maissen-Jarisch (A) | Detail |
  | 2004-11-07 | MV Poznaň (PL) | Pavel Šulcek | Detail |
  | 2004-11-07 | KV Nitra (SR) | - | Detail |
  | 2004-11-06 | MV Nitra (SR) | Stanislaw Firlik (PL) | Detail |
  | 2004-09-26 | KV Landesgruppenschau (A) | Sigrid Jarmer (A) | Detail |
  | 2004-05-02 | MV Łódź (PL) | Anatolij Zhuk (BY) | Detail |
  | 2004-04-03 | IHA Wieselburg (A) | Richter Peter Berthold (A) | Detail |
  | 2004-03-21 | MV Katowice (PL) | G. Mentasti (I) | Detail |
  | 2004-01-24 | MV Trenčín (SR) | Marián Novák (SR) | Detail |
  | 2003-11-23 | MV Nitra (SR) | Zsuzsanna Petik (H) | Detail |
  | 2003-11-07 | MV Poznaň (PL) | Elżbieta Sobieszczańska (PL) | Detail |
  | 2003-10-12 | NV Zabrze (PL) | Joanna Szczepańska (PL) | Detail |
  | 2003-10-04 | Evropská výstava Bratislava (SR) | Dagmar Poláková | Detail |
  | 2003-09-28 | MV Wrocław (PL) | Petr Studeník | Detail |
  | 2003-09-21 | KV Lublin (PL) | Maria Hutsteiner | Detail |
  | 2003-09-14 | NV Zielona Góra (PL) | Małgorzata Lorenc (PL) | Detail |
  | 2003-08-31 | NV Białystok (PL) | Piotr Król (PL) | Detail |
  | 2003-06-29 | MV Kraków (PL) | Elke Peper (D) | Detail |
  | 2003-06-22 | MV Szczecin (PL) | Judith Szilagyi (PL) | Detail |
  | 2003-06-15 | NV Racibórz (PL) | Stanisław Abłamowicz (PL) | Detail |
  | 2003-05-31 | NV Wałbrzych (PL) | Maciej Wytyk (PL) | Detail |
  | 2003-05-25 | MV Leszno (PL) | Zygmunt Jakubowski (PL) | Detail |
  | 2003-05-11 | NV Jelenia Góra (PL) | Stanisław Firlik (PL) | Detail |
  | 2003-05-11 | NV Kielce (PL) | Jerzy Olszewski (PL) | Detail |
  | 2003-05-04 | MV Łódź (PL) | Petr Studeník | Detail |
  | 2003-04-27 | MV Opole (PL) | Miloš Kašpar | Detail |
  | 2003-03-30 | MV Katowice (PL) | Karl Reisinger | Detail |
  | 2002-12-01 | MV Poznań (PL) | Ewa Szeliga - Szeremeta (PL) | Detail |
  | 2002-11-02 | MV Nitra (SR) | Ing. Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2002-11-02 | KV Nitra (SR) | Marián Novák (SR) | Detail |
  | 2002-09-28 | MV Wrocław (PL) | Ewa Szeliga - Szeremeta (PL) | Detail |
  | 2002-08-25 | MV Bratislava (SR) | Leenen Theo (B) | Detail |
  | 2002-08-24 | MV Bratislava (SR) | Ing. Miroslav Stanovský (SR) | Detail |
  | 2002-07-28 | Evropská výstava španělů Nürtingen (D) | Fr.L.Jonsson (SWE) | Detail |
  | 2002-06-30 | MV Kraków (PL) | Eugen Leonard Megelea | Detail |
  | 2002-01-26 | MV Trenčín (SR) | L. Ubrová | Detail |
  | 2001-11-03 | MV Nitra (SR) | Ing. Zdeněk Antonovič | Detail |
  | 2001-08-19 | MV Bratislava (SR) | Dagmar Polaková | Detail |
  | 2001-08-18 | MV Bratislava (SR) | Miroslav Zidar (SLO) | Detail |
  | 2000-03-25 | NV Nitra (SR) | Mária Lauretta Székely (HU) | Detail |
  | 1999-08-22 | MV Bratislava (SR) | Ahrens Hana (A) | Detail |
  | 1999-05-15 | Evropská výstava Tulln (A) | - | Detail |
  | 1999-03-20 | NV Nitra (SR) | - | Detail |
  | 1999-01-23 | MV Trenčín (SR) | Albín Luknár (SR) | Detail |
  | 1998-11-07 | MV Nitra (SR) | Dr. Tamas Jakkel (H) | Detail |
  | 1998-08-16 | MV Bratislava (SR) | J. Němec | Detail |
  | 1997-11-08 | MV Nitra (SR) | Dagmar Poláková | Detail |
  | 1997-09-07 | KV Bulle (CH) | - | Detail |
  | 1997-06-07 | MV Nitra (SR) | - | Detail |
  | 1994-09-03 | MV České Budějovice | p. Sclesinski | Detail |
  | 0000-00-00 | LGS Wien | Detail | |
  | 0000-00-00 | MV Brno | Detail |