Vyhledávání

Možnosti

Statistika

podle pohlaví:
.psů3227 (49%)
.fen3318 (51%)
podle barev:
.černobílá
1811 (28%)
.černobílá s pálením
536 (8%)
.hnědobílá
2752 (42%)
.hnědobílá s pálením
539 (8%)
.nezařazeno
910 (14%)
celkem6548

Návštěvnost


Detail


Fergie Ruthless

Obecné informace:
pohlaví:fena
kategorie:chovný/á (reg.SK)
narození:2020-05-10
barva:hnědobílá
ČLP (SPKP):SPKP/2153
DKK:A/A (2021/9)
FUCO:čistý/clear (by parents)
PRA CORD1:čistý/clear (by parents)
Klinické vyšetření očí:
reg. číslo:
tituly:JCH SK, JCH HU, CH HU, CH SK, Grand CH SK, CH CZ, CH AT, CH PL, CIE
zkoušky:FSMP, LSMP, JSR
chovatel:Eva Madziová (CHS Ruthless)
adresa: Jistebník 201
telefon: +420 603 202 322,
email: ruthless@email.cz, FB- @essruthless
majitel:Maryna Chvojková (CHS Marieness)
adresa: Budovatelská 1230/20, 925 21 Sladkovičovo
telefon: +421917632010,
email: maryna.chvojkova@gmail.com, IG- marieness_ess



Rodokmen:
otec: Roqfolly For Your Eyes Only zobrazit rodokmen
matka: Yohannah Ruthless



Výstavy:
datummístotřídavýsledekrozhodčí
2024-06-16 SV KASS Jistebník vítězů Výborná 1, CAC, VSV, BOB Jana Vallová (SK)
2023-10-14 KV KASS Jistebník vítězů Výborná 1, CAC Edita Heitel
2023-10-08 NV Gliwice (PL) šampiónů Výborná 1, CWC, BOB Tomasz Sitkiewicz (PL)
2023-09-24 NV Vasszécseny (HU) šampiónů Výborná 1, CAC, NV, BOB Franjo Kovacev (HR)
2023-09-23 NV Vasszécseny (HU) šampiónů Výborná 1, CAC, NV, BOB Štefan Šinko(SLO)
2023-03-19 Unterpremstätten (AT) pracovní Výborná 1, CACA, BIS1 pracovní pes Daila Rocchi (HR)
2023-03-18 MV Graz (AT) pracovní CAC, CACIB, BOB, BIG4 Guenther Ehrenreich (AT)
2023-02-18 MV Nitra (SK) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOS Vítková Viera (SK)
2023-01-28 MV Brno šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Beke Judith (HU)
2023-01-08 KV KASS Brno pracovní Výborná 1, CAC Vítková Viera (SK)
2022-10-15 KV KASS Staré Těchanovice vítězů Výborná 1, CAC Kaven Sanna (FI)
2022-10-02 NV Tiszarvirag (HU) šampiónů Výborná 1, CAC, BOB Beke Judith (HU)
2022-09-04 MV Zakopane (PL) pracovní Výborná 1, CWC Krasowska Salomon Isabela (PL)
2022-08-28 MV Szekesfehervar (HU) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Harsanyi Peter (HU)
2022-08-27 MV Szekesfehervar (HU) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Orcsik Istvan (HU)
2022-07-08 MV Nitra (SK) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOS Konderla Zofija (PL)
2022-06-25 MV Brno šampiónů Výborná 1, CAC, res. CACIB Fintorová Ludmila
2022-05-07 SV KASS Olomouc vítězů Výborná 1, CAC, VSV, BOS Václavík Miroslav
2022-05-05 MV Nitra šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB Vítková Viera
2022-04-09 NV Brno vítězů Výborná 1, CAC, NV, BOS Tetřevová Renata
2022-04-02 MV České Budějovice šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOS Řehánek Petr
2022-03-20 KV KCHPS Vinične (SK) šampiónů Výborná 1, CAC, KV, BOB, BIS 3. místo Mostura Mauro (IT)
2022-03-19 SV KCHPS Vinične (SK) šampiónů Výborná 1, CAC, VSV, BOB Voláriková Linda (SK)
2022-02-06 MV Brno pracovní Výborná 1, CAC, CACIB, BOB, 4. místo BIG Beke Judith (HU)
2022-01-09 KV KASS Brno vítězů Výborná 1, CAC, Vítěz Brna, BOS Tetřevová Renáta
2021-11-12 MV Tulln (A) pracovní Výborná 1, CACA, CACIB, BOS Wonisch Gunter (AUT)
2021-10-30 MV Bratislava (SK) šampiónů Výborná 1, CAC, CACIB, BOS Piskay Vladimír (SK)
2021-10-24 MV Salzburg (A) šampiónů Výborná 1, CACA, CACIB, BOS Weselik-Priessl Elisabeth (A)
2021-10-23 MV Salzburg (A) mladých Výborná 1, J. CACA Urosevic Milivoje (SRB)
2021-10-01 WDS Brno mezitřída Výborná 3 Jakkel Tamás (HU)
2021-09-26 MV Komarom (HU) mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Laszlo Erdos (HU)
2021-09-25 MV Nitra (SK) mezitřída Výborná 1, CAC, res. CACIB Vaníčková Kristína
2021-09-24 MV Komarom (HU) mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOS Levente Miklos (HU)
2021-09-04 NV Olomouc mezitřída Velmi dobrá 2 Verstovsek Suzana (HR)
2021-08-29 MV Rybník (PL) otevřená Výborná 1, CWC, CACIB, BOS Kawecka Jolanta (PL)
2021-08-22 MV Bratislava (SK) mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOS Matyáš Jaroslav
2021-08-20 MV Bratislava (SK) mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Beke Judit (HU)
2021-08-15 MV Brno mezitřída Velmi dobrá 1 Jursa Josef (SK)
2021-07-18 KV KCHPS Velké Ulany (SK) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ, KV junior, BOB, BIS junor 1. místo, BIS 4. místo Beke Judith (HU)
2021-07-11 MV Nitra (SK) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ, Cruft´s nomination 2022 Javor Davor (HR)
2021-07-10 MV Nitra (SK) mladých Výborná 2 Heikkinen-Lehkonen Paula (FI)
2021-07-09 MV Nitra (SK) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ, BOS Heldová Soňa (SK)
2021-07-08 MV Nitra mladých Výborná 1, CAJC, BOJ Mladenovič Miča (RS)
2021-06-26 MV Brno mladých Výborná 1, CAJC, BOJ Šimek František
2021-06-06 MV Komárom (HU) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ Slawik Tomasz (PL)
2021-06-05 MV Komárom (HU) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ László Erdos (HU)
2021-06-04 NV Brno mladých Výborná 1, CAJC Tetřevová Renáta
2020-09-15 OV Velké Úlany (SK) štěňat Velmi nadějná 1, BIS puppy 3. místo Polgár Andráš



Zkoušky:
datumtypmístocenabody
2023-09-01 JSR Kalna nad Hronom I.cena, Vítěz zkoušek 200 b.
2021-07-04 LSMP Bratislava II.cena 175 b.
2021-07-03 FSMP Bratislava I. cena 95 b.



Potomci:
copyright © 2009 WICCA / optimalizace PageRank.cz