Vyhledávání

Statistika

podle pohlaví:
.psů2800 (49%)
.fen2890 (51%)
podle barev:
.černobílá
1568 (28%)
.černobílá s pálením
485 (9%)
.hnědobílá
2428 (43%)
.hnědobílá s pálením
490 (9%)
.nezařazeno
722 (13%)
celkem5693

Plán výstav:

Plán výstav 2016 - ČR
Plán výstav 2017 - ČR

Plán světových a evropských výstav

Výsledky CRUFTS:

CRUFTS 2013
CRUFTS 2012
CRUFTS 2011
CRUFTS 2010
CRUFTS 2009
CRUFTS 2008
CRUFTS 2007

CRUFTS 2006
CRUFTS 2005
CRUFTS 2004
CRUFTS 2003
CRUFTS 2002
CRUFTS 2001
CRUFTS 2000

Vyhledávání výstav:





Výsledky výstav:

>> celá databáze <<
DatumNázevRozhodčí
 2017-08-12MV Mladá BoleslavStudeník PetrDetail
 2017-07-15NV Mladá BoleslavKašpat MilošDetail
 2017-07-01NV KlatovySmržová DanaDetail
 2017-06-24MV BrnoŘehánek PetrDetail
 2017-05-28SV KCHLS Náměšť na HanéThomas Elaine (UK)Detail
 2017-05-27KV KCHLS Náměšť na HanéKristensen Michael (DK)Detail
 2017-05-20MV LitoměřiceVoláriková Linda (SK)Detail
 2017-04-22MV České BudějoviceŠulcek PavelDetail
 2017-04-15MV PrahaFrnčová LenkaDetail
 2017-04-08NV OstravaJančík LeošDetail
 2017-04-08MV SalzburgPichard Laurent (CH)Detail
 2017-04-02MVP Bratislava (SK)Kašpar MilošDetail
 2017-04-01MVP Bratislava (SK)Marian Pawel (PL)Detail
 2017-02-26NV Lublin (PL)Burski Wojciech (PL)Detail
 2017-02-25MESSS OpenLillie JohnDetail
 2017-02-19NV Bratislava (SK)Kanás Robert (SK)Detail
 2017-02-05MVP BrnoO´Donoghue Mary (IRL)Detail
 2017-02-04MVP BrnoKašpar MilošDetail
 2017-01-15MVP Nitra (SK) Felszéghyová EvaDetail
 2017-01-14MVP Nitra (SK) Šulcek PavelDetail
 2017-01-07NV BrnoVáclavík MiroslavDetail
 2016-12-11MVP Wels (A)Malkmus Vanessa (D)Detail
 2016-12-10MVP Wels (A)Studeník PetrDetail
 2016-12-04MVP Nitra (SK) Alessandro Zeppi (IT)Detail
 2016-12-03MVP Nitra (SK) Voláriková Linda (SK)Detail
 2016-12-02NV Swiebodzice (PL)Tibor Havelka (SK)Detail
 2016-11-27KV Bydgoszcz (PL)Šulcek PavelDetail
 2016-11-07MVP Bratislava (SK)Vítková Viera (SK)Detail
 2016-11-06MVP Bratislava (SK)Berge F. Karl (NO)Detail
 2016-10-30MVP PrahaVítková Viera (SK)Detail
 2016-10-29MVP PrahaDaltray Jonathan (UK)Detail
 2016-10-08MVP České BudějoviceDolejšová OlgaDetail
 2016-10-01KV BrnoWhyte Frank (UK)Detail
 2016-10-01OV Praha DžbánSmržová DanaDetail
 2016-09-24NV BrnoPiskay VladimírDetail
 2016-09-04KV Dolní BenešovSalamon Leszek (PL)Detail
 2016-09-03KV KCHPS Báč (SK)Bexon Chris (UK)Detail
 2016-08-28KV BrnoFrnčová LenkaDetail
 2016-08-26Evropská výstava psů BruselSiil Inga (EST)Detail
 2016-08-21MVP BratislavaJaneková Jana (SK)Detail
 2016-08-20MVP BratislavaFintorová Ĺudmila (SK)Detail
 2016-08-14MVP Innsbruck (A)Wieremiejczyk Malgorzata (PL)Detail
 2016-08-13MVP Mladá BoleslavLuza Beradze (GEO)Detail
 2016-07-16Mladá BoleslavJindřichovská JarmilaDetail
 2016-07-03MVP Velká Ida (SK)Piskay Vladimír (SK)Detail
 2016-07-02NV Velka Ida (SK)Vítková Viera (SK)Detail
 2016-06-25KV Karlovy VaryMVDr. Šimek FrantišekDetail
 2016-06-18MVP BrnoHavelka Tibor (SK)Detail
 2016-06-18MVP Klagenfurt (A)Summer Kurt (A)Detail
 2016-06-12NV RaciborzFrnčová LenkaDetail
 2016-06-12MVP NitraAhrens Hana (AT)Detail
 2016-06-11NV KlatovyNěmcová LenkaDetail
 2016-06-11MVP NitraWitkowská DorotaDetail
 2016-06-10NV NitraPaunovič Dušan (SRB)Detail
 2016-05-28MVP LitoměřiceMiloš KašparDetail
 2016-05-14OV ChomutovSmržová DanaDetail
 2016-05-08KV KCHLS Humpolec Dr. Jakkel Tamas (HU)Detail
 2016-05-08KV StaňkovMVDr. Šimek FrantišekDetail
 2016-05-08MV Lučenec (SK)Voláriková Linda (SK)Detail
 2016-05-07KV KCHLS HumpolecEugenia Fengler (PL)Detail
 2016-05-07KV HlučínMaciej Kozber (PL)Detail
 2016-05-07NV Lučenec (SK)Orsolya Vig (HU)Detail
 2016-04-30MVP PrahaGareth Lawler (UK)Detail
 2016-04-23MV České BudějoviceJindřichovská JarmilaDetail
 2016-04-09NV OstravaMVDr. Bendová JindřiškaDetail
 2016-04-03MVP NitraNeofytou Erodotos (CRY)Detail
 2016-04-02MVP NitraWitkowská Dorota (PL)Detail
 2016-03-19SV KCHPS Dunajská LužnáAlessandro Zeppi (IT)Detail
 2016-03-06KV Graz (A)Ostman Carina (SWE)Detail
 2016-03-05KV Česká BudějoviceVondrouš OtakarDetail
 2016-03-05MVP Graz (A)Ahrens Hana (A)Detail
 2016-02-07MV BrnoIng.František KordaDetail
 2016-02-06MV BrnoLinda VolárikováDetail
 2016-01-17MVP NitraJílková ZdenkaDetail
 2016-01-16MVP NitraStanovský Miroslav (SK)Detail
 2016-01-09NV BrnoMiloš KašparDetail
 2015-11-29MVP NitraVoláriková Linda (SK)Detail
 2015-11-28MVP NitraKanás Robert (SK)Detail
 2015-11-01MV PrahaKane Frank (UK)Detail
 2015-10-31MV PrahaOlszewski Jerzy (PL)Detail
 2015-10-25MV Bratislava (SK)Tibor Havelka (SK)Detail
 2015-10-24MV Bratislava (SK)Belkin Alexey (RU)Detail
 2015-10-10MV České BudějoviceJasna Matejič (HR)Detail
 2015-10-03KV LitoměřiceUbrová LibušeDetail
 2015-10-03OV Praha- DžbánVáclavík Miroslav Detail
 2015-09-19NV BrnoJudr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2015-09-05KV KCHPS Báč (SK)Peter Beyersdorf (D)Detail
 2015-08-29MVP Mladá BoleslavIng. Matyáš JaroslavDetail
 2015-08-23MV Bratislava (SK)E. FelszéghyováDetail
 2015-08-22MVP Bratislava (SK)Miloš KašparDetail
 2015-08-08KV PardubiceFrances Jackson (UK)Detail
 2015-07-18NV Mladá BoleslavJílková ZdenkaDetail
 2015-06-27MV BrnoJaroslav Matyáš (SK)Detail
 2015-06-20NV KlatovyIng. Darina MervováDetail
 2015-06-06OV PrahaŠimek FrantišekDetail
 2015-05-23MV LitoměřiceMiroslav VáclavíkDetail
 2015-05-10SV HumpolecVibe Borregaard Madsen (DK)Detail
 2015-05-09KV HumpolecJessie Madsen (DK)Detail
 2015-05-02MV PrahaBuvik Anne Livo (N)Detail
 2015-04-25MV České BudějoviceZdena JílkováDetail
 2015-04-11NV OstravaMilan HamplDetail
 2015-03-21SV Dunajská LužnáMVDr. Gabriela RidarčíkováDetail
 2015-03-01DUOCACIB Nitra (SK)Opris Roxana Liliana (RO)Detail
 2015-02-28DUOCACIB Nitra (SK)De Cuyper-Boesmans Viviane (BE)Detail
 2015-02-08DUOCACIB BrnoMiloš KašparDetail
 2015-02-07DUOCACIB BrnoKonderla Zofia (PL)Detail
 2015-01-11MV Nitra (SK)Petr StudeníkDetail
 2015-01-10MV Nitra (SK)Felszéghyová Eva (SK)Detail
 2015-01-04NV BrnoPetr StudeníkDetail
 2014-11-30CACIB Nitra (SK)Goncharuk Olga (UA)Detail
 2014-11-29CACIB Nitra (SK)Jovanovič Nemanja (RS)Detail
 2014-11-02DUOCACIB PrahaIvan Vasiljevič (SRB)Detail
 2014-11-01DUOCACIB PrahaDavid Shields (GB)Detail
 2014-10-26Evropská výstava psů BrnoJarmer Sigrid (A)Detail
 2014-10-25NV BrnoAndrás Korózs (H)Detail
 2014-10-23SV BrnoGareth Lawler (GB)Detail
 2014-10-05DUO CACIB Bratislava (SK)Miloš KašparDetail
 2014-10-04DUO CACIB Bratislava (SK)Vítková Viera (SK)Detail
 2014-09-28KV TullnMoray Armstrong (UK)Detail
 2014-09-27NV BrnoVladimír PiskayDetail
 2014-09-20MV České BudějoviceJarmila JindřichovskáDetail
 2014-09-14MV Lučenec (SK)Stanovský Miroslav (SK)Detail
 2014-09-13NV Lučenec (SK)Petik Zsuzsanna, (H)Detail
 2014-09-07KV Báč (SK)Moray Armstrong (GB)Detail
 2014-08-31MV Mladá BoleslavJose M. DovalDetail
 2014-08-23Oblastná výstava psov Malacky (SK)MVDr. Gabriela RidarčíkováDetail
 2014-08-17Bratislava Duodanube CACIB (SK)Voláriková LindaDetail
 2014-08-16Bratislava Duodanube CACIB (SK)Marija KavcicDetail
 2014-07-19NV Mladá BoleslavJosef NosekDetail
 2014-07-13KV Großhabersdorf (D)Richter Philippe Fortemps (B)Detail
 2014-07-06CACIB Vel´ká Ida (SK)Świętoń Magdalena (PL)Detail
 2014-07-05CAC Vel´ká Ida (SK)Vítková Viera (SK)Detail
 2014-06-28NV KlatovyMiloš KašparDetail
 2014-06-14SV Báč (SK)Miloš KašparDetail
 2014-06-01CACIB Nitra (SK)Dorota Witkowska (PL)Detail
 2014-05-31Medzinárodná výstava psov Nitra (SK)Ľudmila FintorováDetail
 2014-05-30Celoštátna výstava psov Senec (SK)Ľudovít JanekDetail
 2014-05-24MV LitoměřiceM. ŘehánekDetail
 2014-05-11KV HumpolecAndrzej Stepinski (PL)Detail
 2014-05-10KV HumpolecDusko Piljevič (SRB)Detail
 2014-05-04SV PrahaAnn Corbett (GB)Detail
 2014-05-03MV PrahaJ.BendováDetail
 2014-04-26MV České BudějoviceJosef NěmecDetail
 2014-04-12NV OstravaLenka FrnčováDetail
 2014-03-30DUO CACIB Nitra (SK)Weron Grzegorz (PL)Detail
 2014-03-29Jarosław krajowa (PL)Leszek SalamonDetail
 2014-03-29DUO CACIB Nitra (SK)Janek Jana (SK)Detail
 2014-03-22CACIB Katowice (PL)Dorota WITKOWSKA (PL)Detail
 2014-03-02CACIB Zielona Góra (PL) Nebojša SavičićDetail
 2014-02-23MV BrnoPavel ŠulcekDetail
 2014-02-22MV BrnoIng.Darina MervováDetail
 2014-01-26CACIB Głogów (PL)Valeria Bobikova (RUS)Detail
 2014-01-04NV BrnoIng F.KordaDetail
 2013-12-01DUO CACIB Nitra (SK)Havelka Tibor (SK)Detail
 2013-11-30DUO CACIB Nitra (SK)Piskay Vladimír (SK)Detail
 2013-11-03MV PrahaPavel ŠulcekDetail
 2013-11-02MV PrahaPetr StudeníkDetail
 2013-10-27MV Bratislava (SK)Juan Naveda (ES)Detail
 2013-10-26MV Bratislava (SK)Miroslav VáclavíkDetail
 2013-10-05MV České BudějovicePetr StudeníkDetail
 2013-09-07NV BrnoTibor HavelkaDetail
 2013-09-01Krajský výstava Dolní BenešovDetail
 2013-08-25NV Mladá BoleslavMiloš KašparDetail
 2013-08-18MV BratislavaEva FelszéghyováDetail
 2013-07-20MV Mladá BoleslavMaissen-Jarisch Heliana (A)Detail
 2013-07-13KV RychetyMiroslav VáclavíkDetail
 2013-07-13MV WarszavaMaria Ceccarelli (IT)Detail
 2013-06-29MV BrnoViera Vítková (SK)Detail
 2013-06-15NV KlatovyIng.Darina MervováDetail
 2013-06-15SV Báč ( SK)Ing.Miroslav Stanovský CSc. (SK)Detail
 2013-06-09Krajská výstava LanškrounLenka FrnčováDetail
 2013-06-02MV Nitra (SK)Miloš KašparDetail
 2013-06-01MV Nitra ( SK)Harri Lehkonen (FI)Detail
 2013-06-01MV Oss ( NL)Peter F. Berchtold (AT)Detail
 2013-06-01MV Leszno ( PL)Frank Kane (GB)Detail
 2013-05-31CVP Senec (SK)Eva Felzeghyová ( SK)Detail
 2013-05-25MV LitoměřiceMiloš KašparDetail
 2013-05-19World Dog Show Budapešť (HU)Svend Lovenkjaer (DK)Detail
 2013-05-04MV PrahaDana SmržováDetail
 2013-04-28SV KCHLS HumpolecMiloš KašparDetail
 2013-04-27KV KCHLS HumpolecTom GrahamDetail
 2013-04-13 NV OstravaMiloš KašparDetail
 2013-04-06NV PápaJavor Davor (CRO)Detail
 2013-03-30MV České BudějovicePavel ŠulcekDetail
 2013-03-10I Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek (PL)Detail
 2013-02-24MV Nitra (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2013-02-23MV Nitra (SR)Viera Vítková (SR)Detail
 2013-02-03MV BrnoFrank W Bjerklund (NOR)Detail
 2013-02-02MV BrnoStig Arne Kjellevold (NOR)Detail
 2013-01-27MV Mouscron (B)Rudi Feyaerts (B)Detail
 2013-01-20MV Głogów (PL)James Byrnes (IRL) Detail
 2013-01-05NV BrnoRidarčíková Gabriela, MVDr. Detail
 2012-12-15MV Wijchen (NL)P. Bannach (D)Detail
 2012-12-02MV Nitra (SR)Lotte Jorgemsen (DK)Detail
 2012-12-01MV Nitra (SR)Petr StudeníkDetail
 2012-11-04MV PrahaDarina MervováDetail
 2012-11-03MV PrahaPetr StudeníkDetail
 2012-10-28MV Leuven (BE)Wim Wellens (NL)Detail
 2012-10-14MV České BudějoviceJana Janeková (SR)Detail
 2012-10-14NV Zabrze (PL)Andrzej Stepinski (PL)Detail
 2012-10-07NV Rybnik (PL)Stanislaw Ablamowicz (PL)Detail
 2012-10-06NV Rybnik (PL)-Detail
 2012-10-06Krajská výstava Litoměřice Luza Beradge (GEO)Detail
 2012-09-30KV Tulln (A)Jinty Gill-Davis (GB)Detail
 2012-09-29NV BrnoJindřiška BendováDetail
 2012-09-08KV Báč (SR)Herbert Klemann (D)Detail
 2012-08-25MV Mladá BoleslavMiloš KašparDetail
 2012-08-12NV Esztergom (H)Jana Janeková (SR)Detail
 2012-08-11IHA Innsbruck (A)Oliveira RuiDetail
 2012-07-14NV Mladá BoleslavKonderla Zofia (PL)Detail
 2012-07-07NV Bielsko Biala (PL)Joanna Szlzepanska- Korpetta (PL) Detail
 2012-07-01SV Sielnica (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2012-07-01MV Baia Mare (RU)-Detail
 2012-07-01NV Gorzów (PL)-Detail
 2012-06-30NV KlatovyPetr StudeníkDetail
 2012-06-30MV Baia Mare (RU)-Detail
 2012-06-24MV Szczecin (PL)Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)Detail
 2012-06-23MV BrnoAndrzej Stepinski (PL)Detail
 2012-06-17MV Kraków (PL)Rita Kadike-Skadina (LV)Detail
 2012-06-16KV KCHLS PardubiceNicola Calvert (GB)Detail
 2012-06-16OV Praha KunraticeJaroslav MatyášDetail
 2012-06-10NV Racibórz (PL)Ivan Vasiljevic (SRB) Detail
 2012-06-10MV Nitra (SR)Attila Czeglédi (HU)Detail
 2012-06-10NV Lublin (PL)Krzysztof Czechowski (PL)Detail
 2012-06-09KV KASS PrahaRay Smith (GB)Detail
 2012-06-09KV Bělehrad (SRB)David Todd (GB)Detail
 2012-06-09MV Nitra (SR)Ľudmila Fintorová (SR)Detail
 2012-06-08NV Senec (SR)Miloš KašparDetail
 2012-06-02MV Leszno (PL)Ann Corbett (GB)Detail
 2012-05-27MV Komárom (H)Petik Zsuzsanna (H)Detail
 2012-05-27OV Báč (SR)Vilmos Kardos (H)Detail
 2012-05-26MV Komárom (H)Herbert Klemann (D)Detail
 2012-05-26MV LitoměřiceVáclavík MiroslavDetail
 2012-05-18World Dog Show Salzburg (A)Monika Blaha (A)Detail
 2012-05-18IHA Salzburg (A)Blaha Monika (A)Detail
 2012-05-12MV Bratislava (SR)Jan Ryk (PL)Detail
 2012-05-06NV Banská Bystrica (SK)Bozena Banasievicz (PL)Detail
 2012-05-06MV Lodz (PL)Tamas Jakkel (H)Detail
 2012-05-05MV Praha Wojciech Burski (PL)Detail
 2012-05-01NV Manowo (PL)Detail
 2012-04-28SV KASS KlokočůvekMarie Merchant (AUS)Detail
 2012-04-28MV Opole (PL)Ejima Chie (JAP)Detail
 2012-04-22MV Dresden (D)Henny KappetijnDetail
 2012-04-22NV Częstochowa (PL)Magladela Świętoń (PL)Detail
 2012-04-21NV Częstochowa (PL)Leszek Siejkowski (PL) Detail
 2012-04-14MV Wieselburg (A)Pavel ŠulcekDetail
 2012-04-14NV OstravaJarmila JindřichovskáDetail
 2012-04-01NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL)Barbara Szczepkowska (PL)Detail
 2012-04-01MV Luxembourg (L)Heliane Massen-Jarisch (A)Detail
 2012-03-31MV České Budějovice Stockmari Harto (FI) Detail
 2012-03-25MV Nitra (SR)Szilágyi Judit (H)Detail
 2012-03-24MV Nitra (SR)Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2012-03-17MV Katowice (PL)Krystyna Opara (PL)Detail
 2012-03-04IHA München (D)Herbert Klemann (D)Detail
 2012-02-12NV Bydgoszcz (PL)Aneta Sobkowska-Dopierała (PL)Detail
 2012-02-11NV Bydgoszcz (PL)Eugenia Fengler (PL) Detail
 2012-02-05MV BrnoF. Jackson (GB)Detail
 2012-02-04MV BrnoB. Jackson (GB)Detail
 2012-01-29MV Glogów (PL)Maria Soleckyj-Szpunar (PL)Detail
 2012-01-28MV Trenčín (SR)Kanás Róbert (SR)Detail
 2012-01-07NV BrnoZdeněk AntonovičDetail
 2011-12-10Adventní výstava KASS Gareth Lawler (GB)Detail
 2011-12-04IHA Wels (A)Axel Komorowski (D)Detail
 2011-12-03IHA Wels (A)Bertil Lundgren (S)Detail
 2011-11-05MV Praha Věra Vítková (SR)Detail
 2011-10-22MV Poznaň (PL)Małgorzata Lorenc (PL)Detail
 2011-10-09NV Zabrze (PL)Anna Samocka (PL)Detail
 2011-10-08MV České Budějovice Miloš Kašpar Detail
 2011-10-02NV Rybnik (PL)p. Skezynski (PL)Detail
 2011-10-02MV Komárom (H)Jana Janeková (SR)Detail
 2011-10-01Krajská výstava LitoměřiceLibuše UbrováDetail
 2011-10-01OV Praha VokoviceDana SmržováDetail
 2011-09-25KV Tulln (A)Frank Krane (GB)Detail
 2011-09-24IHA Tulln (A)Ann Corbett (GB)Detail
 2011-09-24MV Wroclaw (PL)Miroslav VáclavíkDetail
 2011-09-17NV BrnoPavel ŠulcekDetail
 2011-09-17NV Gostynin (PL)Burski Wojciech (PL)4Detail
 2011-09-11NV Prešov (SR)Burski Wojciech (PL)Detail
 2011-09-10NV Warszawa (PL)Jadwiga Konkiel (PL)Detail
 2011-09-10SV LuhačoviceJana Janeková (SR)Detail
 2011-09-04KV Báč (SR)David Shields (GB)Detail
 2011-09-04Krajská výstava Dolní BenešovMiroslav VáclavíkDetail
 2011-09-04NV Włocławek (PL)Renata Niklasiewicz (PL)Detail
 2011-09-03Krajská výstava RybníkyVladimír AdltDetail
 2011-08-27MV Mladá BoleslavMiloš KašparDetail
 2011-08-21MV Bratislava (SR)Hans Muller (CH)Detail
 2011-08-20Krajská výstava Karlovy VaryIuza BeradzeDetail
 2011-08-20Krajská výstava BrnoBeradze Iuza (GEO)Detail
 2011-07-30KV KASS Klokočůvek Trudy Topliss (GB)Detail
 2011-07-24NV Będzin (PL)Dagmara Tośta (PL)Detail
 2011-07-23MV Veľká Ida (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2011-07-23Krajská výstava BrnoJosef NěmecDetail
 2011-07-17MV Warszawa (PL)Erling Kjaar Pedersen (DK)Detail
 2011-07-16NV Mladá BoleslavDana Smržová Detail
 2011-07-16MV Oberwart (A)Hans Steiner (A)Detail
 2011-07-08World Dog Show Paris (FR)Arthus Gérard (FR)Detail
 2011-07-03NV Bielsko-Biala (PL)Eugenia Fengler (PL)Detail
 2011-06-26MV Krakow (PL)Flera Chaikovskaya (RUS)Detail
 2011-06-25MV BrnoMiroslav VáclavíkDetail
 2011-06-19MV Klagenfurt (A)Dusko Piljevic (SRB)Detail
 2011-06-18Krajská výstava Hradec Králové Pavel ŠulcekDetail
 2011-06-18MV Klagenfurt (A)Monika Blaha (A)Detail
 2011-06-12MV Komárom (HU)Kardos Vilmos (HU)Detail
 2011-06-12NV Racibórz (PL)Stanisław Firlik (PL)Detail
 2011-06-12NV Lublin (PL)Dusan Paunovic (SRB)Detail
 2011-06-12Krajská výstava LanškrounOtakar VondroušDetail
 2011-06-05NV Leszno (PL)Jacky Mitchell (GB)Detail
 2011-06-05MV Nitra (SR)Jan-Roger Sauge (SE)Detail
 2011-06-04NV KlatovyMiloš KašparDetail
 2011-06-04MV Leszno (PL)Dave Mitchell (GB)Detail
 2011-06-04MV Nitra (SR)Dorothea Carroll (IRL)Detail
 2011-06-03NV Senec (SR)Petr StudeníkDetail
 2011-05-28OV Báč (SR)Erdos László (HU)Detail
 2011-05-22MV LitoměřiceHerbert Klemann (D)Detail
 2011-05-22NV Vittel (F)Hattu Du Vehu BabetteDetail
 2011-05-22NV Bytom (PL)Bożena Banasiewicz (PL)Detail
 2011-05-21NV LitoměřicePeter Beyersdorf (D)Detail
 2011-05-21IHA Salzburg (A)Elfriede Heidecker (A)Detail
 2011-05-15MV Bratislava (SR)Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2011-05-14MV PrahaJerzy Olszewski (PL)Detail
 2011-05-14MV Bratislava (SR)Petru Muntean (RO)Detail
 2011-05-08MV Łodz (PL)Jimmy Hoggan(IRL). Detail
 2011-05-07KV Kačina Marjo Jaakkola (FI) Detail
 2011-05-07OV Červený HrádekOlga DolejšováDetail
 2011-05-02KV Bydgoszcz (PL)Jessie Madsen (DK)Detail
 2011-05-01NV Dobre Miasto (PL)Zofia Konderla (PL)Detail
 2011-05-01MV Opole (PL)Aleksander Skrzyński (PL)Detail
 2011-05-01NV Banská Bystrica (SR)Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2011-04-23MV Dresden (D)Josef NěmecDetail
 2011-04-23MV České BudějoviceBeradze Iuza (GEO)Detail
 2011-04-17NV Częstochowa (PL)Zlatko Jojkic (SRB)Detail
 2011-04-16NV Częstochowa (PL)Vladimir Piskay (SR)Detail
 2011-04-10NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL)Barbara Szczepkowska (PL)Detail
 2011-04-09NV Ostrava Zdeněk AntonovičDetail
 2011-03-20SV Nitra (SR)Maria Luise Doppelraiter (A)Detail
 2011-03-19MV Katowice (PL)Jean Jaques Dupas (F)Detail
 2011-03-19Krajská výstava VyškovMgr. Ovesná Božena Detail
 2011-03-19NV Nitra (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2011-03-05Victory Show Bratislava (SR)Ludovít Janek (SR)Detail
 2011-03-05OV České BudějoviceMVDr. František ŠimekDetail
 2011-02-27KV Graz (A)John Thirlwell (GB)Detail
 2011-02-26MV Graz (A)Helle Dan Palssen (DK)Detail
 2011-02-20MV Rzeszów (PL)Magdalena Świętoń (PL)Detail
 2011-02-19MV Prešov (SR)Skalin Bo (S)Detail
 2011-02-13NV Bydgoszcz (PL)Z.Konderla (PL)Detail
 2011-02-12NV Bydgoszcz (PL)Petr ŘehánekDetail
 2011-02-06MV BrnoP. Iversen (N)Detail
 2011-02-05MV BrnoB. Lundgren (S)Detail
 2011-01-29MV Głogów (PL)M. Wierzchowska(PL)Detail
 2011-01-22MV Trenčín (SR)Felszéghyová Eva (SR)Detail
 2011-01-16NV Gdańsk (PL)Elżbieta Sobieszczańska (PL)Detail
 2011-01-08NV OlomoucIng. Štefan Štefík (SR)Detail
 2010-12-12NV Nowy Dwor Mazowiecky (PL)Zygmunt Jakubowski (PL)Detail
 2010-12-05IHA Wels (A)Maria-Luise Doppelreiter (A)Detail
 2010-12-04IHA Wels (A)Theres Schmid (CH)Detail
 2010-12-04NV Nowa Ruda (PL)Tomasz Borkowski (PL)Detail
 2010-11-21MV Nitra (SR)Viera Vítková (SR)Detail
 2010-11-20MV Nitra (SR)Bala Karlo (SRB)Detail
 2010-11-14MV Kielce (PL)Piotr Król (PL)Detail
 2010-11-07MV Metz (FR)Mme DrouillardDetail
 2010-11-07MV Poznań (PL)Krystyna Opara (PL)Detail
 2010-11-06MV Poznań (PL)Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)Detail
 2010-10-17MV Komárom (HU)Monika Blaha (A)Detail
 2010-10-10NV Legionowo (PL)Dorota Witkowska (PL)Detail
 2010-10-09MV České BudějovicePavel ŠulcekDetail
 2010-10-09NV Częstochowa (PL)Małgorzata Lorenc (PL)Detail
 2010-10-03NV Rybnik (PL)Zygmunt Jakubowski (PL)Detail
 2010-10-03European Dog Show Celje (SLO)Hans Lehtinen (FIN)Detail
 2010-10-03Krajská výstava Plzeňp. AndrašDetail
 2010-10-02NV Rybnik (PL)Elżbieta Sobieszczańska (PL)Detail
 2010-09-26KV Tulln (A)Laurent Pichard (CH)Detail
 2010-09-26MV Maastricht (NL)Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)Detail
 2010-09-25NV BrnoVáclavík Miroslav Detail
 2010-09-25KV Jovariškés (LT) Catherine Jacquier Graveleau (F)Detail
 2010-09-25MV Tulln (A)Carina Östmann (S)Detail
 2010-09-18KV Czerniejewo (PL)Stanisław Firlik (PL)Detail
 2010-09-12Krajská výstava Dolní BenešovMiroslav VáclavíkDetail
 2010-09-12NV Chorzow (PL)Renata Niklasiewicz (PL)Detail
 2010-09-11NV Warszawa (PL)Stanisław Firlik (PL)Detail
 2010-09-11Krajská výstava LiberecLibuše UbrováDetail
 2010-09-11NV Prešov (SR)František ŠimekDetail
 2010-09-11Krajská výstava Týn nad VltavouMiroslav VáclavíkDetail
 2010-09-10SV Prešov (SR)Štefan Štefík (SR)Detail
 2010-09-05NV Mosonmagyaróvár (HU)Ludovít Janek (SR)Detail
 2010-09-05MV Kraków (PL)Siergiej Slukin (UA)Detail
 2010-09-05NV Włocławek (PL)Małgorzata Lorenc (PL)Detail
 2010-09-04MV Luxembourg (L)Raija Tammelin (FIN)Detail
 2010-08-29MV Białystok (PL)Ervin Deutscher (A)Detail
 2010-08-29MV Debrecen (HU)Karlo Bala (SRB)Detail
 2010-08-28MV Mladá BoleslavMiloš KašparDetail
 2010-08-28MV Debrecen (HU)Malgorzata Wierzchowska (PL)Detail
 2010-08-22MV Bratislava (SR)Viera Vítková (SR)Detail
 2010-08-22NV Piotrków Trybunalski (PL)Kate Crosby (IRL)Detail
 2010-08-22NV Radom (PL)-Detail
 2010-08-20KV Báč (SR)Petr StudeníkDetail
 2010-08-15NV Sopot (PL)Daila Rocchi (CRO)Detail
 2010-08-15Krajská výstava BrnoAndraš PolgarDetail
 2010-08-14MV Sopot (PL)Magdalena Świętoń (PL)Detail
 2010-08-07MV Druskininku (LT) Marija Kavcic (SLO)Detail
 2010-08-07NV Legnica (PL)Leszek Siejkowski (PL)Detail
 2010-08-06MV Dzukijos (LT)Luis Manuel Calado Catalan (P)Detail
 2010-08-01NV Bremen (D)Phyllis Poduschka-Aigner (A)Detail
 2010-08-01NV Chojnice (PL)-Detail
 2010-07-31MV Bremen (D)Rudy Feyaerts (B)Detail
 2010-07-25NV Będzin (PL)Barbara Szczepkowska (PL)Detail
 2010-07-18NV Gdynia (PL)K. Sajnóg (PL)Detail
 2010-07-17NV Mladá BoleslavJUDr. JindřichovskýDetail
 2010-07-17MV Oberwart (A)Peter Berchtold (A)Detail
 2010-07-11MV Warszawa (PL)Štefan Štefík (SR)Detail
 2010-07-04NV Meisdorf (D)Axel Komorowski (D)Detail
 2010-07-04NV Olsztyn (PL)T. Mroczek (PL)Detail
 2010-07-04NV Gorzów Wielkopolski (PL) -Detail
 2010-07-04NV Bialsko Biala (PL)Jadwiga Konkiel (PL)Detail
 2010-06-27NV Przemyśl (PL)Jadwiga Konkiel (PL)Detail
 2010-06-27NV Nowa Ruda (PL)-Detail
 2010-06-24World Dog Show Herning (DK)Per Iversen (NOR), Susie Svoldgaard (DK)Detail
 2010-06-20MV Szczecin (PL)Lisbeth Mach (CH)Detail
 2010-06-19MV BrnoJosef NěmecDetail
 2010-06-13KV BrnoFrank W Bjerklund (NOR)Detail
 2010-06-13NV Racibórz (PL)Anna Bogucka (PL)Detail
 2010-06-13NV Lublin (PL)K. Czechowski (PL)Detail
 2010-06-12SV BrnoStig Arne Kjellevold (NOR)Detail
 2010-06-12OV Praha KunraticeJosef NěmecDetail
 2010-06-05NV KlatovyJosef NosekDetail
 2010-06-05MV Nitra (SR)Van Den Berg Hans (NL)Detail
 2010-06-05MV Leszno (PL)Chris Hancock (IRL)Detail
 2010-06-04NV Senec (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2010-05-30NV Bar-le-Duc (F)Genevieve Stephan (F) Detail
 2010-05-30NV Płock (PL)M. Wytyk (PL)Detail
 2010-05-29OV RokycanyAnna GoldfussováDetail
 2010-05-24NV Bytom (PL)Zlatko Jojkic Detail
 2010-05-23MV Komárom (HU)Milivoje Urosevic (SRB)Detail
 2010-05-22MV LitoměřiceAnna GoldfussováDetail
 2010-05-16MV Bratislava (SR)Uroševič Milivoje (SRB)Detail
 2010-05-16NV Częstochowa (PL)B. Espeland (NOR)Detail
 2010-05-15Krajská výstava Hradec KrálovéNosek JosefDetail
 2010-05-15MV Bratislava (SR)Adamovskaya Elena (RU)Detail
 2010-05-15NV Częstochowa (PL)M. Wierzchowska (PL)Detail
 2010-05-15Krajská výstava ZlínMiroslav Stanovský Detail
 2010-05-08Krajská výstava HlučínMiroslav StanovskýDetail
 2010-05-08IHA Salzburg (A)Inge Eberstaller (A)Detail
 2010-05-03NV Bydgoszcz (PL)K. Czechowski (PL)Detail
 2010-05-02NV Banská Bystrica (SR)Albín Luknár (SR)Detail
 2010-05-02MV Łódź (PL)Beata Petkevica (LT)Detail
 2010-05-01MV PrahaIng. Zdeněk AntonovičDetail
 2010-04-24MV České BudějoviceJindřiška BendováDetail
 2010-04-24MV Opole (PL)Shamil Abrakimov (RUS)Detail
 2010-04-17MV Berlin (D)Richterin Sonja (D)Detail
 2010-04-11MV Drážďany (D)Margret Sciba-Farber (DE)Detail
 2010-04-10NV OstravaDana SmržováDetail
 2010-04-03Krajská výstava Mladá BoleslavJosef NěmecDetail
 2010-03-28SV Nitra (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2010-03-28MV Luxembourg (L)Ivan Vasiljevic (SRB)Detail
 2010-03-27NV Nitra (SR)Gabriela Ridarčíková (SR)Detail
 2010-03-27MV Katowice (PL)Aleksander Skrzyński (PL)Detail
 2010-03-14MV Wilno (LT)Małgorzata Wierzchowska (PL)Detail
 2010-03-14NV Jarosław (PL)Bożena Kowalska (PL)Detail
 2010-03-13MV Wilno (LT)Vilmos Kordos (H)Detail
 2010-03-07NV Drzonkow (PL)Piotr Król (PL)Detail
 2010-02-20MV Prešov (SR)Štefan ŠtefíkDetail
 2010-02-14NV Bydgoszcz (PL)S. Sztul (PL)Detail
 2010-02-13NV Bydgoszcz (PL)E. Sobieszczańska (PL)Detail
 2010-02-07MV BrnoMiloš KašparDetail
 2010-02-06MV BrnoJana Janeková (SR)Detail
 2010-01-23MV Trenčín (SR)Miloš KašparDetail
 2010-01-16IRA Nürnberg (D)Henny Kappetijn (D)Detail
 2010-01-09NV OlomoucMVDr. Jindra BendováDetail
 2009-12-06MV Nitra (SR)Alenka Pokorn (SLO)Detail
 2009-12-05MV Nitra (SR)Ludovít Janek (SR)Detail
 2009-12-05MV Wels (A)Elisabeth Wesselik-Preissl (A)Detail
 2009-11-15MV Kielce (PL)Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)Detail
 2009-11-08MV Poznań (PL)Peter Beyersdorf (D)Detail
 2009-11-07MV PrahaPetr StudeníkDetail
 2009-10-24MV České BudějovicePavel ŠulcekDetail
 2009-10-18NV Zabrze (PL)Jadwiga Konkiel (PL)Detail
 2009-10-17NV BrnoPavel ŠulcekDetail
 2009-10-11World Dog Show Bratislava (SR)Barbara Müller (CH)Detail
 2009-10-10NV Bratislava (SR)Ludovít Janek (SR)Detail
 2009-10-04KV Tulln (A)Janek Ľudovít (SR)Detail
 2009-10-04MV Arad (RO)Roberto Schill (RO)Detail
 2009-10-04NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL)Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)Detail
 2009-10-04NV Rybnik (PL)M.Wytyk (PL)Detail
 2009-10-03MV Tulln (A)Blaha Monika (A)Detail
 2009-09-26MV Wrocław (PL)Christen Lang (N)Detail
 2009-09-26NV Prešov (SR)Ridarčíková Gabriela (SR)Detail
 2009-09-20KV Joveriskas (LT)Maria -Luise Doppelraiter (A)Detail
 2009-09-13MV Metz (F)Gerard Arthus (F)Detail
 2009-09-13KV Warszawa (PL) psi: Kazimierz Ściesiński (PL), feny: Zdeněk AntonovičDetail
 2009-09-13MV Leipzig (D)Erwin Deutscher (A)Detail
 2009-09-12Krajská výstava LiberecJosef NěmecDetail
 2009-09-12NV Warszawa (PL)Jana Janeková (SR)Detail
 2009-09-12NV Leipzig (D)Henny Kappetijn (D)Detail
 2009-09-06NV Przemyśl (PL)Maciej Wytyk (PL)Detail
 2009-09-05CACIB LuxembourgWim Wellens (NL)Detail
 2009-08-29MV Mladá BoleslavIng. Jaromír Dostál DrSc.Detail
 2009-08-28MV Białystok (PL)Ewa Szeliga-Szeremeta (PL)Detail
 2009-08-21CACIB Wels (A)Sigrid Jarmer (A)Detail
 2009-08-21Middle East European Winner Show Wels (A)Hana Ahrens (A)Detail
 2009-08-21OKV Centennial Winner Show Wels (A)Marie Luise - Doppelreiter (A)Detail
 2009-08-16MV Bratislava (SR)Miroslav StanovskýDetail
 2009-08-16NV o Memoriał im. Janiny Hejn - Piotrków Trybunalski (PL)B.Szczepkowska (PL)Detail
 2009-08-16NV Piotrków Trybunalski (PL)Aurelija Tunkuliene (Litwa)Detail
 2009-08-15MV Bratislava (SR)Sruk Velimir (CRO)Detail
 2009-08-14KV Báč (SR)Jessie Madsen (DK)Detail
 2009-08-09Krajská výstava Ostrava Miloš KašparDetail
 2009-08-09MV Sopot (PL)Bogusława Szydłowicz (PL)Detail
 2009-07-26NV Koszalin (PL)Renata Niklasiewicz (PL)Detail
 2009-07-26NV Będzin (PL)Bożena Banasiewicz (PL)Detail
 2009-07-19NV Gdynia (PL)Jadwiga Konkiel (PL)Detail
 2009-07-18NV Mladá BoleslavJoanna Szczepańska-Korpetta (PL)Detail
 2009-07-12NV Košice (SR)Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2009-07-11MV Warszawa (PL)Zvi Kupferberg (IRL)Detail
 2009-07-05NV Bialsko Biala (PL)Maciej Wytyk (PL)Detail
 2009-07-05NV Gorzów (PL)M. Kozlowska (PL)Detail
 2009-06-29MV Kraków (PL)Yochai BarakDetail
 2009-06-27MV BrnoAnna GoldfussováDetail
 2009-06-21Krajská výstava TrmiceJosef NěmecDetail
 2009-06-21Krajská výstava LanškrounOtakar VondroušDetail
 2009-06-20OV Praha KunraticePavel ŠulcekDetail
 2009-06-20MV Szczecin (PL)Barbara Muller (CH)Detail
 2009-06-14NV Racibórz (PL)Stanisław Abłamowicz (PL)Detail
 2009-06-14NV Kalisz (PL)-Detail
 2009-06-13SV Sielnica (SR)MVDr.Vladimír PiskayDetail
 2009-06-13NV KlatovyPetr StudeníkDetail
 2009-06-07NV Walbrzych (PL)Stanislaw Firlik (PL)Detail
 2009-06-06MV Nitra (SR)Barbara Müller (CH)Detail
 2009-06-06Krajská výstava Lysá nad LabemIng. Jaromír Dostál DrSc.Detail
 2009-06-06OV Valašské MeziříčíIng. Zdeněk AntonovičDetail
 2009-06-06NV Antoninek (PL)Pavel ŠulcekDetail
 2009-06-05NV Senec (SR)Leszek Siejkowski (PL)Detail
 2009-05-31KV TřeboňBob Jackson (UK)Detail
 2009-05-31NV Krosno (PL)Paweł Szemraj (PL)Detail
 2009-05-30ESA Třeboň Francis Jackson (UK)Detail
 2009-05-30OV RokycanyOtakar VondroušDetail
 2009-05-30European Winner Dog Show Dublin (IRL)Dr M. LeventeDetail
 2009-05-24NV Radom (PL)Jan Ryk (PL)Detail
 2009-05-23MV LitoměřicePavel ŠulcekDetail
 2009-05-23MV Leszno (PL)E. Sobieszczańska (PL)Detail
 2009-05-17NV Bytom (PL)-Detail
 2009-05-17NV Bydgoszcz (PL)Pavel ŠulcekDetail
 2009-05-16OV Kutná Hora - KačinaDana SmržováDetail
 2009-05-10MV Bratislava (SR)Jan Ryk (PL)Detail
 2009-05-09MV Bratislava (SR)Katarína Prelcová (SR)Detail
 2009-05-03NV Banská Bystrica (SR)Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2009-05-03MV Łódź (PL)Jimmy Hogan (IRL)Detail
 2009-05-02MV PrahaMVDr. Bendová JindřiškaDetail
 2009-05-01NV Dobre Miasto (PL)M.Wierzchowska (PL)Detail
 2009-04-25MV Opole (PL)Malgorzata Lorenc (PL)Detail
 2009-04-25MV České BudějoviceMiloš KašparDetail
 2009-04-19NV Inowrocław (PL)Renata Niklasiewicz (PL)Detail
 2009-04-19NV Częstochowa (PL)Sławomir Sztul (PL)Detail
 2009-04-18NV Grudziądz (PL)Małgorzata Lorenc (PL)Detail
 2009-04-18NV Częstochowa (PL)Kirsi Nieminen (FIN)Detail
 2009-04-11Krajská výstava Mladá BoleslavIng. Jaromír Dostál DrSc.Detail
 2009-04-05NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL)Bożena Banasiewicz (PL)Detail
 2009-04-04NV OstravaAndrás Polgár Detail
 2009-04-04IHA Wieselburg (A)Andrea Kührer (A)Detail
 2009-03-28NV Nitra (SR)Viera Vítková (SR)Detail
 2009-03-21MV Katowice (PL)Janusz Opara (PL)Detail
 2009-03-14NV Jarosław (PL)Miroslav Václavík (SR)Detail
 2009-03-08NV Drzonków (PL)Paweł Szemraj (PL)Detail
 2009-03-01SRA Frankfurt (D)Barbara Müller (CH)Detail
 2009-02-08MV BrnoMVDr. Jindřiška BendováDetail
 2009-02-08MV Rzeszów (PL)Saba Zsolt Lakowi (RO)Detail
 2009-02-07MV BrnoJana Jašková (SK)Detail
 2009-01-24MV Trenčín (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2009-01-10NV OlomoucJana Janeková (SK)Detail
 2008-12-07IHA Wels (A)Jana Janeková (SR)Detail
 2008-12-07IRAS Kassel (D)Josef NěmecDetail
 2008-12-07NV Nowa Ruda (PL)-Detail
 2008-12-06IHA Wels (A)Hans Georg Steiner (A)Detail
 2008-12-06NRAS Kassel (D)Herbert Klemann (D)Detail
 2008-11-16NV Kilece (PL)Dagmara Tośta (PL)Detail
 2008-11-15MV PrahaMVDr. Ladislav SvatošDetail
 2008-11-08MV Poznań (PL)Elena Borisova (BY)Detail
 2008-11-02MV Metz (F)Goubie Jacques (F)Detail
 2008-11-01MV Nitra (SR)Štefan Štefík (SR)Detail
 2008-10-18NV BrnoPetr StudeníkDetail
 2008-10-12NV Zabrze (PL)Jan Ryk (PL)Detail
 2008-10-11OV Praha DžbánDana SmržováDetail
 2008-10-05NV Rybnik (PL)E. Sobieszczańska (PL)Detail
 2008-10-05KV Budapešť (H)Barbara Müller (CH)Detail
 2008-10-04Evropská výstava Budapešť (H)Ann Ingram (IRL)Detail
 2008-09-28MV České BudějoviceDana SmržováDetail
 2008-09-28MV Wrocław (PL)Janusz Opara (PL)Detail
 2008-09-21NV Zielona Góra (PL)Krystyna Sajnóg (PL)Detail
 2008-09-14NV Chorzów (PL)Maria Zasada (PL)Detail
 2008-09-12NV Warszawa (PL)Rui Oliveira (P)Detail
 2008-09-07SV Brno ŽebětínHelene Björkman (SWE)Detail
 2008-08-31MV Białystok (PL)Andon Todorov (BUL)Detail
 2008-08-30MV Mladá BoleslavJUDr. JindřichovskýDetail
 2008-08-24NV Radom (PL)B. Szczepkowska (PL)Detail
 2008-08-17MV Bratislava (SR)Korózs András (HU)Detail
 2008-08-17NV Toruń (PL)E. Sobieszczańska (PL)Detail
 2008-08-16MV Bratislava (SR)Khomasuridze Revaz (RUS)Detail
 2008-08-15KV Dunajský Klátov (SR)Maria Jaakkola (FIN)Detail
 2008-08-09MV Sopot (PL)Elaine Thomas (GB)Detail
 2008-07-27NV Chojnice (PL)-Detail
 2008-07-20NV Gdynia (PL)E. Sobieszczańska (PL)Detail
 2008-07-19NV Mladá BoleslavAnna GoldfussováDetail
 2008-07-19NV Tuchola (PL)H. Klimaszewska (PL)Detail
 2008-07-13NV Košice (SR)Nagy István (HU)Detail
 2008-07-13MV Warszawa (PL)Peter Beyersdorf (D)Detail
 2008-07-06World Dog Show Stockholm (S)Vuorinen Rainer (FIN), Kane Frank (GB), Pichard Laurent (CH)Detail
 2008-07-06NV Bialsko Biala (PL)Magdalena Świętoń (PL)Detail
 2008-07-06NV Lidzbark Warm. (PL)Kowalska-Malicka (PL)Detail
 2008-06-29MV Kraków (PL)Petr StudeníkDetail
 2008-06-28MV BrnoJana Janeková (SR)Detail
 2008-06-21MV Szczecin (PL)Shamil Abrakimov (RUS)Detail
 2008-06-19IHA Oberwart (A)Inge Eberstaller (A)Detail
 2008-06-15MV Portorož (SLO)Roberto Velez Pico (PUR)Detail
 2008-06-15NV Raciborz (PL)Bozena Banasiewicz (PL)Detail
 2008-06-15OV TrmiceAnna GoldfusováDetail
 2008-06-14MV Portorož (SLO)Frank Kane (GB)Detail
 2008-06-08NV Walbrzych (PL)Wojciech Burski (PL)Detail
 2008-06-08NV Lublin (PL)Viva Maria Soleckyj (PL)Detail
 2008-06-07MV Nitra (SR)Libuše UbrováDetail
 2008-06-06NV Senec (SR)Janek Ľudovít (SR)Detail
 2008-05-31KV KonopištěFrank Whyte (GB)Detail
 2008-05-31MV Leszno (PL)Laurent Pichard (CH)Detail
 2008-05-25NV Radom (PL)Z. Jakubowski (PL)Detail
 2008-05-24MV LitoměřiceIng. Zdeněk AntonovičDetail
 2008-05-18MV Bratislava (SR)Jorgensen Lotte (DK)Detail
 2008-05-18NV Jelenia Góra (PL)-Detail
 2008-05-17OV KačinaPavel ŠulcekDetail
 2008-05-17MV Bratislava (SR)Tabó Giovanni Battista (I)Detail
 2008-05-11NV Płock (PL)P. Iversen (NOR)Detail
 2008-05-10KV Płock (PL)Frank Kane (GB)Detail
 2008-05-04NV Banská Bystrica (SR)Albín LuknárDetail
 2008-04-27MV Opole (PL)Jaroslav Matyas (SR)Detail
 2008-04-26Krajská výstava Mladá BoleslavPolgár AndrášDetail
 2008-04-20NV Częstochowa (PL)M. Świętoń (PL)Detail
 2008-04-19MV České BudějoviceMVDr. Jindra BendováDetail
 2008-04-19NV Częstochowa (PL)E. Rautala (FIN)Detail
 2008-04-19SV Dvorianky (SR)Věra Vítková (SR)Detail
 2008-04-12NV OstravaMVDr. Jindra BendováDetail
 2008-04-06NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL)M.Wierzchowska (PL)Detail
 2008-04-05IRAS Berlin (D)Alie Bennink-Smies (NL)Detail
 2008-03-30MV Luxembourg (L)Maria-Luise Doppelreiter (A)Detail
 2008-03-29NV Nitra (SR)Ridarčíková Gabriela (SR)Detail
 2008-03-22MV PrahaMiloš KašparDetail
 2008-03-15IRAS Offenbug (D)Erwin Deutscher (A)Detail
 2008-03-02IHA München (D)Petr StudeníkDetail
 2008-02-24SZS Frankfurt (D)Gerde Kastl (D)Detail
 2008-02-17NV Toruń (PL)Jenny Miller (GB)Detail
 2008-02-09MV BrnoOtakar VondroušDetail
 2008-01-26MV Trenčín (SR)Miloš KašparDetail
 2008-01-12NV OlomoucMVDr. Ladislav SvatošDetail
 2007-12-09MV Genk (BE)Krol Piotr (PL)Detail
 2007-11-18MV Kielce (PL)Andras Korozs (H)Detail
 2007-11-17MV PrahaAntonovič ZdeněkDetail
 2007-11-11NRAS Stuttgart (D)Christine Dierolf (D)Detail
 2007-11-11MV Poznań (PL)Maciej Kozber (PL)Detail
 2007-11-04KV Nitra (SR)MUDr. Eva Felszéghyová (SR)Detail
 2007-11-04MV Metz (F)Leenen Théo (B) Detail
 2007-11-03MV Nitra (SR)Mgr. Janka JanekováDetail
 2007-10-14NV Zabrze (PL)M. Wierzchowska(PL)Detail
 2007-10-14MV Strasbourg (F)Medard-Ringuet Jacques (F)Detail
 2007-10-06MV České BudějoviceZ. AntonovičDetail
 2007-09-29MV Wrocław (PL)E. Szeliga - Szeremeta (PL)Detail
 2007-09-29IHA Tulln (A) Barbara Englaender (A)Detail
 2007-09-16NV Zielona Góra (PL)W. Bartoszewski (PL)Detail
 2007-09-09KV Brno ŽebětínTarja Hovila (FIN)Detail
 2007-09-09KV Warszawa (PL)Penny Laster (GB)Detail
 2007-09-08NV BrnoMgr. Janka Janeková (SR)Detail
 2007-09-08NV Warszawa (PL)Andrzej Stępiński (PL)Detail
 2007-09-02NV Częstochowa (PL)Maria Jaakkola (FIN)Detail
 2007-09-01MV Mladá BoleslavMVDr. BendováDetail
 2007-08-19MV Bratislava (SR)M. Novák (SR)Detail
 2007-08-19NV Toruń (PL)Maciej Wytyk (PL)Detail
 2007-08-19NV Rzeszów (PL)Henryk Stępka (PL)Detail
 2007-08-19SZS Löwenbruch (D)Henny Kappetijn (D)Detail
 2007-08-18MV Bratislava (SR)Albín Luknár (SR)Detail
 2007-08-18SZS Berlin (D)Lilian Jonsson (S)Detail
 2007-08-11MV Sopot (PL)E. Sobieszczańska (PL)Detail
 2007-08-05NV Legnica (PL)Jerzy Olszewski (PL)Detail
 2007-07-29EV španělů Stockerau (A)Jessie Madsen (DK) Detail
 2007-07-29NV Będzin (PL)Anna Bogucka (PL)Detail
 2007-07-28KV Stockerau (A)Laurent Pichard (CH)Detail
 2007-07-22SZS Nürtingen (D)Jens-Martin Hansen (DK)Detail
 2007-07-21NV Mladá BoleslavDana SmržováDetail
 2007-07-21IHA Oberwart (A)Hana Ahrens (A)Detail
 2007-07-15NV Nowy Targ (PL)Maciej Wytyk (PL)Detail
 2007-07-15NV Košice (SR)Leszek Sziejkowski (PL)Detail
 2007-07-15SZS Großhabersdorf (D)Karin Gerhard (D) Detail
 2007-07-08MV Warszawa (PL)K. Ściesiński (PL)Detail
 2007-06-24MV Kraków (PL)Alberto Cuccillato (I)Detail
 2007-06-23MV BrnoMgr. Milan HamplDetail
 2007-06-17MV Szczecin (PL)S.Firlik (PL)Detail
 2007-06-16OV Praha - KunraticeDana SmržováDetail
 2007-06-16NV Drážďany (D)Gerda Kastl (D)Detail
 2007-06-10NV Racibórz (PL)H. Stępka (PL)Detail
 2007-06-10NV Kalisz (PL)Z.KonderlaDetail
 2007-06-09Evropská výstava Zagreb (HR)Luis Catalan (P)Detail
 2007-06-09OV BuchloviceMgr. Milan HamplDetail
 2007-06-09NV Antoninek (PL)Eugenia FenglerDetail
 2007-06-03SV Nitra (SR)Ing. Zdeněk AntonovičDetail
 2007-06-03MV Leszno (PL)P. Król (PL)Detail
 2007-06-02MV Nitra (SR)Miloš KašparDetail
 2007-06-01NV Senec (SR)Dušan Paunovič (SLO)Detail
 2007-05-27MV Budapešť (H)Tatjana Urek (SLO)Detail
 2007-05-26SV PrahaC.Muirhead (GB), dorost - M.Novák (SR)Detail
 2007-05-26MV Budapešť (H)Kardos Vilmos (H)Detail
 2007-05-20MV Serbien (H)Erdös Laszlo (H)Detail
 2007-05-20SZS Leutkirch (D)Sonja Junge (D) Detail
 2007-05-19MV LitoměřiceDana SmržováDetail
 2007-05-13NV Jelenia Góra (PL)Bożena Banasiewicz (PL)Detail
 2007-05-13NV Krosno (PL)M. Wierzchowska (PL)Detail
 2007-05-13NV Płock (PL)M. Lorenc (Pl)Detail
 2007-05-13SZS Mosbach (D)Christine Dierolf (D)Detail
 2007-05-12MV Bratislava (SR)Mgr. Jana Janeková (SR)Detail
 2007-05-12NV Płock (PL)H. Stępka (PL)Detail
 2007-05-06MV Łódź (PL)M. Wieremiejczyk (PL)Detail
 2007-05-06NV Banská Bystrica (SR)Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2007-05-03NV Bydgoszcz (PL)L. Siejkowski (PL)Detail
 2007-04-28MV PrahaPavel ŠulcekDetail
 2007-04-21MV České BudějoviceMVDr. Ladislav SvatošDetail
 2007-04-15NV Pápa (H)Czeglédi Attila (H)Detail
 2007-04-15NV Túrkeve (H) Dr. Szilágyi Judit (H)Detail
 2007-04-14NV OstravaFrantišek SiladiDetail
 2007-04-08MV Szilvasvarad (H)Gordon Williams (GB)Detail
 2007-04-01NV Nowy Dwór Mazowiecki (PL)Piotr Król (PL)Detail
 2007-03-17NV Nitra (SR) Pehar Tino (HR)Detail
 2007-02-11NV Bydgoszcz (PL)J. Olszewski (PL)Detail
 2007-02-10MV BrnoDana SmržováDetail
 2007-01-27MV Trenčín (SR)St. Firlik (PL)Detail
 2007-01-13NV OlomoucMVDr. BendováDetail
 2006-12-16Klubkiállítás (H)Ferelith Somerfield (GB)Detail
 2006-12-02NV Nowa Ruda (PL)A. Skrzyński (PL)Detail
 2006-12-02IHA Wels (A)Inge Eberstaller (A)Detail
 2006-11-18MV PrahaPehar Tino (HR)Detail
 2006-11-12World Dog Show Poznaň (PL)Rodi Hübental (NOR)Detail
 2006-11-05KV Nitra (SR)MariaLuise Doppelreiter (A)Detail
 2006-11-04MV Nitra (SR)H. Ahrens (A)Detail
 2006-10-22MV Budapest (H)Sigried Jarmer (A)Detail
 2006-10-07MV České BudějovicePetr StudeníkDetail
 2006-10-01LGS Langenlebarn (A)Peter Berchtold (A)Detail
 2006-09-30IHA Tulln (A)Peter Berchtold (A)Detail
 2006-09-24MV Wroclaw (PL)Zygmunt Jakubowski (PL)Detail
 2006-09-23NV BrnoMVDr. BendováDetail
 2006-09-09MV Kecskemét (H)Hans W. Müller (CH)Detail
 2006-09-03NV Włocławek (PL)S. Sztul (PL)Detail
 2006-09-02MV Mladá BoleslavMiloš KašparDetail
 2006-08-26KV PrahaJessie Medsen (DK)Detail
 2006-08-26IHA Innsbruck (A)Phyllis Poduschka-Aigner (A)Detail
 2006-08-20MV Bratislava (SR)Tabo Giovanni Batista (I)Detail
 2006-08-19MV Bratislava (SR)Zidar Miroslav (SLO)Detail
 2006-07-22NV Mladá BoleslavMVDr. BendováDetail
 2006-07-22IHA Oberwart (A)Karl Reisinger (A)Detail
 2006-06-25MV Krakow (PL)Mrs. Anja Puumala (FIN)Detail
 2006-06-24MV BrnoDana SmržováDetail
 2006-06-17OV PrahaDana SmržováDetail
 2006-06-11OV Náměšť na HanéMVDr. Bendová JindřiškaDetail
 2006-06-04NV Walbrzych (PL)-Detail
 2006-06-04SV Nitra (SR)Ing. Katarína Prelcová (SR)Detail
 2006-06-03MV Nitra (SR)Viera Vítková (SR)Detail
 2006-06-02NV Senec (SR)Pavel ŠulcekDetail
 2006-05-21NV Nagyvázsony (H)Kardos Vilmos (H)Detail
 2006-05-20MV LitoměřiceKlemann (D)Detail
 2006-05-14NV Jelenia Góra (PL)Monika Cyperling (PL)Detail
 2006-05-14SV Brno ŽebětínJana Janeková (SR)Detail
 2006-05-13IHA Salzburg (A)Maria-Luise Doppelreiter (A)Detail
 2006-05-06OV Kutná HoraJUDr. B. JindřichovskýDetail
 2006-04-29MV Opole (PL)L. PichardDetail
 2006-04-29MV PrahaMVDr. Ladislav SvatošDetail
 2006-04-22MV České BudějoviceJudr. B. JindřichovskýDetail
 2006-04-08NV OstravaPetr StudeníkDetail
 2006-04-08IHA Wieselburg (A)Monika Blaha (A)Detail
 2006-03-25MV Katowice (PL)P. Beyersdorf (D)Detail
 2006-03-18NV Nitra (SR)Ing. Zdeněk AntonovičDetail
 2006-03-12KSS Graz (A)Mag. Heliane Maissen-Jarisch (A) Detail
 2006-03-11IHA Graz (A)Dr. Tamas Jakkel (H)Detail
 2006-02-11MV BrnoJana Jašková (SR)Detail
 2006-02-11NV Bydgoszcz (PL)V. Terentjeva (BLR)Detail
 2006-01-28MV Trenčín (SR)Ing.Stanovský Miroslav (SK)Detail
 2006-01-21NV Głogów (PL)J. Szczepańska- Korpetta(PL)Detail
 2006-01-14NV OlomoucDana SmržováDetail
 2005-12-03NV Nowa Ruda (PL)A. Kaźmierski (PL)Detail
 2005-11-27MV Zagreb (HR)Paula Rekiranta (FIN)Detail
 2005-11-26MV Zagreb (HR)Sigrid Jarmer (A)Detail
 2005-11-12NV PrahaDana SmržováDetail
 2005-11-06MV Poznaň (PL)Barbara Szczepkowska (PL)Detail
 2005-11-06KV Nitra (SR)P. Beyersdorf (D)Detail
 2005-11-05MV Nitra (SR)Petr Studeník Detail
 2005-10-08MV České BudějoviceMiloš KašparDetail
 2005-10-01IHA Tulln (A)Dr. Peter Beyersdorf (D)Detail
 2005-09-24NV BrnoMVDr. Bendová JindřiškaDetail
 2005-09-18KV Brno - ŽebětínJ. Olszewski (PL)Detail
 2005-09-03MV Mladá BoleslavDagmar Poláková Detail
 2005-08-25MV Wrocław (PL)Elżbieta Sobieszczańska (PL)Detail
 2005-08-21MV Bratislava (SR)Olga Sheritsa (MOL)Detail
 2005-08-20MV Bratislava (SR)Jaroslav Matyas (SR)Detail
 2005-08-13MV Sopot (PL)Halina Klimaszewska (PL)Detail
 2005-08-07NV Chojnice (PL)Monika Cyperling (PL)Detail
 2005-08-07NV Zakopane (PL)Tomasz Borkowski (PL)Detail
 2005-08-07NV Legnica (PL)Krystyna Sajnóg (PL)Detail
 2005-07-31NV Nowy Sącz (PL)Bożena Banasiewicz (PL)Detail
 2005-07-23NV Mladá BoleslavDana SmržováDetail
 2005-07-10MV Warszawa (PL)Henryk Stępka (PL)Detail
 2005-07-03NV skupiny VIII. FCI - Częstochowa (PL)Elke Pepper (D)Detail
 2005-07-03NV Ustroń (PL)Małgorzata Lorenc (PL)Detail
 2005-07-02MV BrnoJUDr. B. JindřichovskýDetail
 2005-06-26MV Kraków (PL)Andrzej Stępiński (PL)Detail
 2005-06-19MV Szczecin (PL)Barbara Müller (CH)Detail
 2005-06-18OV Praha KunraticeDana SmržováDetail
 2005-06-12NV Wałbrzych (PL)Elżbieta Sobieszczeńska (PL)Detail
 2005-06-11NV Wrocław (PL)Henryk Stępka (PL)Detail
 2005-06-05NV Płock (PL)Maciej Wytyk (PL)Detail
 2005-06-05NV Gorzów Wielkopolski (PL)Henryk Stępka (PL)Detail
 2005-06-05KSS Ratzersdorf (A)Laszlo Erdös (H)Detail
 2005-06-04Evropská výstava Tulln (A)Rainer Vuorinen (FIN)Detail
 2005-05-29SV Nitra (SR)Jana Janeková (SR)Detail
 2005-05-29MV Leszno (PL)-Detail
 2005-05-28MV Nitra (SR)Jaroslav Matyas (SR)Detail
 2005-05-22NV Bytom (PL)Janusz Opara (PL)Detail
 2005-05-21MV LitoměřiceMVDr. Ladislav SvatošDetail
 2005-05-15NV Jelenia Góra (PL)Henryk Stępka (PL)Detail
 2005-05-08SV španělů TřeboňM. Jaakola (FI) Detail
 2005-05-01MV Łódź (PL)Theo Leenen (BE)Detail
 2005-04-30MV PrahaIng. Zdeněk AntonovičDetail
 2005-04-24MV Opole (PL)Csaba Zsolt Lokodi (RU)Detail
 2005-04-23MV České BudějoviceJanka JaškováDetail
 2005-04-17KV Lublin (PL)Krzysztof Czechowski (PL)Detail
 2005-03-20MV Katowice (PL)Hans v.d. BERG (NL)Detail
 2005-03-19NV Ostrava Ing. Zdeněk AntonovičDetail
 2005-02-27Výstava šampiónů Leszno (PL)Zygmunt Jakubowski (PL)Detail
 2005-02-13NV Bydgoszcz (PL)Halina Klimaszewska (PL)Detail
 2005-02-12MV BrnoA. Korósz (HR)Detail
 2005-01-29MV Trenčín (SR)Janek Ludovít (SR)Detail
 2005-01-23NV Głogów (PL)Andrzej Stępiński (PL)Detail
 2004-12-04IHA Wels (A)Mag. Heliane Maissen-Jarisch (A)Detail
 2004-11-07MV Poznaň (PL)Pavel ŠulcekDetail
 2004-11-07KV Nitra (SR)-Detail
 2004-11-06MV Nitra (SR)Stanislaw Firlik (PL)Detail
 2004-10-30KV České BudějoviceMarjo Jaakkola (FIN)Detail
 2004-10-09MV České BudějoviceMiloš KašparDetail
 2004-09-26KV Landesgruppenschau (A)Sigrid Jarmer (A)Detail
 2004-09-25NV BrnoPavel ŠulcekDetail
 2004-09-04MV Mladá BoleslavPetr StudeníkDetail
 2004-07-24NV Mladá BoleslavPetr StudeníkDetail
 2004-06-26MV Brno J. NěmecDetail
 2004-06-19OV Praha - KunraticeDana SmržováDetail
 2004-06-12MV PrahaMVDr. Jindra BendováDetail
 2004-05-22MV Litoměřice Miloš Kašpar Detail
 2004-05-15OV OlomoucMVDr. Jindra BendováDetail
 2004-05-08OV KačinaPavel ŠulcekDetail
 2004-05-02MV Łódź (PL)Anatolij Zhuk (BY)Detail
 2004-05-01SV BrnoPetr StudeníkDetail
 2004-04-24MV České BudějoviceJUDr.B.JindřichovskýDetail
 2004-04-03IHA Wieselburg (A)Richter Peter Berthold (A)Detail
 2004-03-21MV Katowice (PL)G. Mentasti (I)Detail
 2004-03-20NV Ostrava MVDr.Jindra BendováDetail
 2004-02-07MV BrnoH.Klemman (D)Detail
 2004-01-24MV Trenčín (SR)Marián Novák (SR)Detail
 2003-11-23MV Nitra (SR)Zsuzsanna Petik (H)Detail
 2003-11-07MV Poznaň (PL)Elżbieta Sobieszczańska (PL)Detail
 2003-10-25KV České BudějoviceMrs. Francis Jackson (GB)Detail
 2003-10-12NV Zabrze (PL)Joanna Szczepańska (PL)Detail
 2003-10-11MV České BudějoviceDana SmržováDetail
 2003-10-04Evropská výstava Bratislava (SR)Dagmar PolákováDetail
 2003-09-28MV Wrocław (PL)Petr StudeníkDetail
 2003-09-21KV Lublin (PL)Maria HutsteinerDetail
 2003-09-21NV Brno-Detail
 2003-09-14NV Zielona Góra (PL)Małgorzata Lorenc (PL)Detail
 2003-09-06MV Mladá BoleslavDana SmržováDetail
 2003-08-31NV Białystok (PL)Piotr Król (PL)Detail
 2003-06-29MV Kraków (PL)Elke Peper (D)Detail
 2003-06-28MV BrnoJudr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2003-06-26OV Praha Kunratice-Detail
 2003-06-22MV Szczecin (PL)Judith Szilagyi (PL)Detail
 2003-06-15NV Racibórz (PL)Stanisław Abłamowicz (PL)Detail
 2003-06-14MV PrahaIng. Zdeněk AntonovičDetail
 2003-06-07OV RokycanyPavel ŠulcekDetail
 2003-05-31NV Wałbrzych (PL)Maciej Wytyk (PL)Detail
 2003-05-25MV Leszno (PL)Zygmunt Jakubowski (PL)Detail
 2003-05-24MV LitoměřiceDana SmržováDetail
 2003-05-11NV Jelenia Góra (PL)Stanisław Firlik (PL)Detail
 2003-05-11NV Kielce (PL)Jerzy Olszewski (PL)Detail
 2003-05-10SV ZubříPavel ŠulcekDetail
 2003-05-10OV Žďár nad SázavouJindra BendováDetail
 2003-05-04MV Łódź (PL)Petr StudeníkDetail
 2003-04-27MV Opole (PL)Miloš KašparDetail
 2003-03-30MV Katowice (PL)Karl Reisinger Detail
 2003-03-15NV OstravaJindra BendováDetail
 2003-02-08MV BrnoDagmar PolákováDetail
 2002-12-01MV Poznań (PL)Ewa Szeliga - Szeremeta (PL)Detail
 2002-11-02MV Nitra (SR)Ing. Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2002-11-02KV Nitra (SR) Marián Novák (SR)Detail
 2002-10-26KV České Budějovice Tarja Hovila (FIN)Detail
 2002-10-12MV České Budějovice JUDr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2002-10-05OV Praha - Džbán Dana SmržováDetail
 2002-09-28MV Wrocław (PL)Ewa Szeliga - Szeremeta (PL)Detail
 2002-09-21NV Brno MVDr. Ladislav SvatošDetail
 2002-09-07MV Mladá Boleslav Pavel ŠulcekDetail
 2002-08-25MV Bratislava (SR) Leenen Theo (B)Detail
 2002-08-24MV Bratislava (SR)Ing. Miroslav Stanovský (SR)Detail
 2002-07-28Evropská výstava španělů Nürtingen (D) Fr.L.Jonsson (SWE)Detail
 2002-07-27NV Mladá Boleslav Josef NěmecDetail
 2002-06-30MV Kraków (PL)Eugen Leonard MegeleaDetail
 2002-06-29MV Brno MVDr. Jindra BendováDetail
 2002-06-22OV Praha - Kunratice Pavel ŠulcekDetail
 2002-06-15OV Náměšť na Hané Ing. Zdeněk AntonovičDetail
 2002-06-08MV Praha Pavel ŠulcekDetail
 2002-06-01OV MiloviceJUDr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2002-05-25MV LitoměřiceMVDr. Velimír SrukDetail
 2002-05-18OV KačinaPavel ŠulcekDetail
 2002-04-27MV České BudějoviceJUDr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2002-04-13SV BrnoJanka Jašková (SR)Detail
 2002-04-06NV OstravaIng.František SiladiDetail
 2002-02-09MV BrnoIng.Zdeněk AntonovičDetail
 2002-01-26MV Trenčín (SR)L. UbrováDetail
 2001-11-03MV Nitra (SR)Ing. Zdeněk AntonovičDetail
 2001-10-13MV České Budějovice Miloš KašparDetail
 2001-09-23NV Brno MVDr. Jindra BendováDetail
 2001-09-08MV Mladá Boleslav MVDr. Ladislav SvatošDetail
 2001-09-01OV Uherské Hradiště Ing. Zdeněk AntonovičDetail
 2001-08-19MV Bratislava (SR)Dagmar PolakováDetail
 2001-08-18MV Bratislava (SR)Miroslav Zidar (SLO)Detail
 2001-06-30MV Brno Dana SmržováDetail
 2001-06-23OV Praha – Kunratice Dana SmržováDetail
 2001-06-16MV PrahaIng. Zdeněk AntonovičDetail
 2001-06-10OV Rejšice Dana SmržováDetail
 2001-06-02OV Žďár nad Sázavou MVDr. Jindra BendováDetail
 2001-05-26MV Litoměřice MVDr. Ladislav SvatošDetail
 2001-05-19KV Ondřejov Albín Luknár (SR)Detail
 2001-04-28MV České Budějovice Dana SmržováDetail
 2001-04-21SV Zubří Peter Rudd (GB)Detail
 2001-03-31NV Ostrava Ing. Zdeněk AntonovičDetail
 2001-02-03MV Brno Ing.František SiladiDetail
 2000-10-14MV České Budějovice JUDr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2000-10-08OV Praha - Džbán Pavel ŠulcekDetail
 2000-09-23NV Brno Pavel ŠulcekDetail
 2000-09-02MV Mladá Boleslav Petr StudeníkDetail
 2000-07-01MV Brno Dana SmržováDetail
 2000-06-24KV Kunratice Miloš KašparDetail
 2000-06-11OV Milovice JUDr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2000-06-10MV Praha Bruno Richter (D)Detail
 2000-06-03OV Rokycany Dagmar PolákováDetail
 2000-05-27OV Třebíč JUDr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 2000-05-20NV Litoměřice Petr StudeníkDetail
 2000-04-29MV České Budějovice D. Schleicher (D)Detail
 2000-04-22SV Zubří Jana JaškováDetail
 2000-03-25NV Nitra (SR) Mária Lauretta Székely (HU)Detail
 2000-03-18NV Ostrava Božena AntonovičováDetail
 2000-02-05MV Brno Ing.František SiladiDetail
 1999-10-09MV České BudějoviceMVDr. Ladislav SvatošDetail
 1999-09-25NV BrnoMVDr. Ladislav SvatošDetail
 1999-09-04MV Mladá BoleslavDana SmržováDetail
 1999-08-22MV Bratislava (SR)Ahrens Hana (A)Detail
 1999-07-03MV BrnoMVDr. Ladislav SvatošDetail
 1999-06-26KV Praha - KunraticeDr. Peter Beyersdorf (D)Detail
 1999-06-19OV Žďár nad SázavouPetr StudeníkDetail
 1999-06-12OV RokycanyDana SmržováDetail
 1999-06-05MV PrahaBožena AntonovičováDetail
 1999-05-29NV OstravaPavel ŠulcekDetail
 1999-05-22NV LitoměřicePetr StudeníkDetail
 1999-05-15Evropská výstava Tulln (A)-Detail
 1999-05-01MV České BudějoviceIng. Zdeněk AntonovičDetail
 1999-04-24SV ZubříDagmar PolákováDetail
 1999-03-20NV Nitra (SR)-Detail
 1999-02-06MV BrnoDr. Thomas JakelDetail
 1999-01-23MV Trenčín (SR)Albín Luknár (SR)Detail
 1998-11-07MV Nitra (SR)Dr. Tamas Jakkel (H)Detail
 1998-08-16MV Bratislava (SR)J. NěmecDetail
 1998-07-04MV BrnoMVDr. Bendová JindřiškaDetail
 1998-06-27KV PrahaJana Jašková (SK)Detail
 1998-05-30MV PrahaJUDr. B. JindřichovskýDetail
 1998-05-23NV Litoměřice MVDr. Ladislav SvatošDetail
 1998-05-02MV České BudějoviceAnna GoldfussováDetail
 1998-02-07MV BrnoJUDr. B.JindřichovskýDetail
 1997-11-08MV Nitra (SR)Dagmar PolákováDetail
 1997-10-11NV České BudějoviceMilan BrnovjakDetail
 1997-09-07KV Bulle (CH)-Detail
 1997-09-06MV Mladá BoleslavAnna GoldfussováDetail
 1997-07-05MV Brno-Detail
 1997-06-14MV Praha-Detail
 1997-06-07MV Nitra (SR)-Detail
 1997-06-01OV Žďár nad SázavouJudr. Blahoslav JindřichovskýDetail
 1997-05-31KV Praha - KunraticePavel ŠulcekDetail
 1997-05-24NV Litoměřice-Detail
 1997-04-26MV České Budějovice-Detail
 1997-02-08MV BrnoMiloš KašparDetail
 1994-09-03MV České Budějovicep. SclesinskiDetail
 0000-00-00KV BrnoWhyte Frank (UK)Detail
copyright © 2009 WICCA / optimalizace PageRank.cz